Як закруглити кути. робимо округлі кути з дерева.

Ми звикли до прямокутного світу. Прямокутні квартири, прямокутні вікна, прямокутні двері. Прямий кут - символ впорядкованості. Однак в сучасних квартирах нерідко зустрічаються і заокруглення. Наші інтер'єри стали різноманітні. Тепер, все частіше, для поділу приміщень застосовуються не двері, а арки. Арка - це дверний отвір із закругленими кутами.
Інструкція
1
Кр углий контур прорізів може мати правильний радіус - класика, неправильний - еліпс, або виконуватися з підйомом - модерн. Арка в романтичному стилі виконується з заокругленнями по боках і прямим відрізком в середині.
2
Арочні отвори в приміщеннях бувають бетонними, цегляними, дерев'яними і гіпсовими. Бетонний проріз видовбується в уже існуючій стіні і вимагає великих трудових затрат. Цегляний проріз викладається за допомогою опалубки та спеціального лекального цегли з різною шириною торців. Дерев'яні арки збирають з готових дерев'яних елементів.
3
Але якщо ви не боїтеся роботи і вмієте тримати в руках інструмент, ви можете самі зробити закруглення кутів дверного отвору. Це не складно. Вихідні матеріали - ДСП (дерево) і оргаліт.Ізмерьте товщину стінки і визначте радіус заокруглення кутів арки.
4
Намалюйте шаблон трикутника з увігнутою довгою стороною заданого радіуса.
5
Випиляєте чотири трикутника з ДСП або дерева за шаблоном, бічні і верхні підстави кронштейнів, просвердлите в них отвори для кріплення до кутів прорізу.
6
Скріпите готовий кронштейн цвяхами або шурупами. Прикріпіть кронштейни до кутів коробки за допомогою дюбелів і шурупів.
7
Випиляєте смужку з оргаліту по ширині стінки.
8
Прикріпіть оргалит до увігнутим боці кронштейнів гвоздиками, а його верхню частину приклейте до верхньої частини прорізу клеєм ПВА, герметиком або Бустілат.
Adobe Photoshop - програма, за допомогою якої можна як творити справжні шедеври, так і виконувати прості нехитрі завдання. До однієї з останніх можна віднести округлення кутів. Втім, будь-який шедевр складається з хитросплетінь чогось маленького і незначного.
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Photoshop (при написанні статті використовується русифікована версія CS5) і створіть новий документ: «Файл»> «Створити»> задайте в полях «Ширина» та «Висота», наприклад, 500 і 500> "Ок" .
2
Для початку намалюйте прямокутник, але перед цим переконайтеся, що ви вибрали який-небудь колір, інакше фігура вийде невидимою. Це можна зробити, клацнувши на передню з двох рамок, що знаходяться внизу панелі інструментів, або на вкладці «Зразки», яка за умовчанням знаходиться в правому верхньому куті програми. Натиснувши гарячу клавішу U, виберіть інструмент, що відповідає за створення фігур. Клацніть по його іконці правою кнопкою миші і в списку виберіть «Прямокутник». Наведіть курсор в праву сторону робочої області документа, затисніть мишу і, потягнувши її вправо і вниз (або вгору), створіть рамку. Коли ви відпустите миша, прямокутник буде готовий.
3
Натисніть клавішу M, щоб активувати інструмент «Прямокутна область». Якщо у вас вибралася «Овальна область», переключіться, натиснувши Shift + M. Відріжте за допомогою цього інструменту один з кутів у фігури, яку ви створили в другому кроці інструкції. Постарайтеся, щоб відрізати область була рівним квадратом.
4
Тому натисніть пункт файлового меню «Шари»> «Растріровать»> «Фігуру». Тим самим ви перетворюєте виділений ділянку з векторного в растровий, щоб потім мати можливість застосовувати на ньому фільтри і засоби малювання. У нашому випадку - інструмент «Заливка», який ви будете використовувати в наступних двох кроках інструкції.
5
Виберіть білий колір. Натиснувши клавішу G, активуйте «Заливку». Якщо вибрався сусідній з «Заливкою» інструмент «Градієнт», переключіться, натиснувши Shift + G. Наведіть курсор на відрізану область і натисніть ліву кнопку миші.
6
Активуйте інструмент «Овальний область» і створіть правильне коло. Одна четверта з його сторін повинна скруглять утворилося порожнє місце, тобто центр кола повинен збігатися з внутрішнім кутом вирізаного ділянки. Виберіть колір, аналогічний кольору прямокутника, потім інструмент «Заливка» і зафарбуйте білу область круга. Для закріплення навички потренируйтесь на інших трьох кутах.