Як створити обліковий запис на вашому комп'ютері.

Обліковий запис - один з основних ідентифікаційних елементів будь-якого комп'ютера. У ній містяться персональні відомості користувача, а також інформація про найчастіше використовувані їм програмах. Як правило, обліковий запис користувача містить пароль, який вводиться при вході в систему в спеціальному кешуватися вигляді.

Що містить обліковий запис За бажанням власника комп'ютера обліковий запис може відображати саму різну інформацію. Крім імені та прізвища, в ній можуть міститися відомості про національність користувача, його групі крові, дні народження. Крім цього, деякі користувачі включають в обліковий запис ідентифікаційний номер програм ICQ та Skype, адресу своєї поштової скриньки або аккаунта в «Живому журналі». Таким чином, зробити обліковий запис можна на основі практично будь інформацію.

Створити обліковий запис цілком під силу навіть недосвідченому користувачу, який зовсім недавно придбав комп'ютер. Для цього всього лише необхідно строго дотримувати певну послідовність действій.Ітак, насамперед потрібно вказати підрозділ, в якому ви створюєте обліковий запис. Клацайте по ньому правою кнопкою миші. Перед вами з'явиться вікно меню, в якому необхідно вибрати Создать - Користувач. Після цього у вікні діалогу Новий об'єкт - Користувач (New Object - User) в графі Ім'я входу користувача (User logon name) набираєте ідентифікатор, в поле Ім'я (First name) - ім'я користувача. В поле Прізвище (Last name) вводите прізвище майбутнього користувача. Відразу слідом за цим у поле Повне ім'я (Full name) введені вами раніше ім'я та прізвище повинні з'явитися автоматично. Завершуйте даний етап натисканням кнопки Далі (Next).

Створити обліковий запис може навіть «чайник»!

Найскладніший етап залишився позаду. Щоб продовжити створення облікового запису, вам необхідно ввести Пароль (Password) і Підтвердження (Confirm password) у вікні. У цій справі є один невеликий нюанс. Якщо ви не бажаєте, щоб людина, яка працюватиме за комп'ютером, самостійно змінив пароль, приберіть значок навпроти напису Вимагати зміну пароля при наступному вході в систему (User must change password at next logon). На цьому процес створення облікового запису практично завершується - вам залишається тільки натиснути кнопку Далее. У вікні останнього діалогу, який просить підтвердити завершення реєстрації, натискайте Готово (Finish). Вищенаведеним алгоритмом дій можна користуватися кожен раз, коли вам необхідно створити обліковий запис.

При використанні одного комп'ютера декількома людьми виникає необхідність у створенні окремої облікового запису для кожного користувача. Також це може знадобитися для розмежування прав між адміністратором і звичайної облікової записом .
Інструкція
1
Виберіть «Пуск» -> «Панель управління» -> «Облікові записи користувачів». Якщо ви користуєтеся операційною системою Windows XP, у вікні натисніть на посилання «Створення облікового запису». Якщо у вас встановлена операційна система Windows 7, в вікні клацніть по посиланню «Управління іншим користувачем записом ». В наступному вікні виберіть посилання «Створення облікового запису».
2
Вкажіть ім'я для створюваної облікового запису користувача. Воно буде використовуватися для входу в систему і відображатися на екрані вітання операційної системи. Рекомендується підбирати імена облікового запису, виходячи з майбутніх функцій користувача (наприклад, Manager, Redactor тощо) або з його реального імені (наприклад, «Дмитро», «Ірина» тощо), хоча це не є обов'язковим умовою.
3
Визначте права доступу для створюваної облікового запису. Виберіть одне з двох значень: «Адміністратор комп'ютера» і «Обмежена запис» в Windows XP або «Адміністратор» та «Звичайний доступ» в Windows 7. Рекомендується використовувати обмежені права при створенні нового облікового запису. Адміністратори мають повний доступ до всіх ресурсів комп'ютера, що чревате наслідками при використанні цих можливостей недосвідченим користувачем або тим, кому подібні привілеї не покладаються. Далі натисніть на кнопку «Створення облікового запису».
4
Новий обліковий запис створено, проте вкрай рекомендується встановити для неї пароль. Для цього клікніть по зображенню облікового запису, після чого виберіть пункт «Створення пароля». Введіть пароль у відповідному полі, потім введіть його ще раз в поле підтвердження. Додатково для нього можна вказати підказку, щоб згадати пароль в разі, якщо ви його забудете. Підказка не повинна явно вказувати на пароль, так як вона буде доступна будь-якому користувачеві комп'ютера.