Як підключити накопичувальний водонагрівач.

Накопичувальний водонагрівач - це середнього розміру ємність, яка служить для нагріву і в подальшому зберігання гарячої води в тих будинках, де відсутня подача гарячої води через водопровід. В водонагрівач надходить холодна вода, яка в подальшому нагрівається до заданої вами температури, яку ви можете відрегулювати за своїм бажанням за допомогою спеціального регулятора.
Інструкція
1
Всі роботи ви, звичайно ж, зможете зробити самі навіть в тому випадку, якщо певних навичок у вас немає, а ми постараємося зробити вашу роботу більш комфортною і швидкою.
2
Розпакувавши водонагрівач , уважно огляньте його на цілісність.
3
Встановіть водонагрівач на те місце, де в подальшому планується його експлуатація. Встановлювати водонагрівач потрібно обов'язково в тому положенні, яке передбачає виготовлювач (вертикальному або горизонтально).
4
Підведіть до місця експлуатації водонагрівача електрику, якщо до цього моменту воно не було туди підведено. При цьому слід враховувати розмір кабелю і установку захисного автомата, щоб в квартирі або будинку не виникали електричні перевантаження при роботі апарату, так як водонагрівач живить досить велику потужність, більше 5 кВт.
5
Підведіть воду до водонагрівача і забезпечте вихід готової гарячої води з нагрівача. Тут важливо враховувати верхню чи нижню підводку передбачає влаштування.
6
тісто, підключений пристрій. Після роботи підключення накопичувального водонагрівача, необхідно прогнати воду через нього, перевіривши роботу і переконавшись, що всі дії виконані з точністю.
7
Користуйтеся водонагрівачем із задоволенням. Пам'ятайте, якщо ваша вода не відповідає гост стандарту, то на вході води в нагрівач необхідно встановити спеціальний фільтр для очистки води.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZbUwUo1S9kI
Зверніть увагу
Увага! При установці водонагрівача, важливо ознайомиться з інструкцією, яка додається до апарату, а так же проводити всі роботи в точній відповідності з нею.