Як встановлювати проточний водонагрівач. Як встановити водонагрівач проточний.

Проточний водонагрівач встановлюють в місцях, в яких немає можливості для установки накопичувального приладу. Він споживає велику кількість електроенергії і може використовуватися тільки при великій потужності електропроводки, яка заявлена при підключенні до електрики і при стабільному напорі води.
Інструкція
1
Більшість проточних водонагрівачів навіть не комплектуються вилкою. Зроблено це для того щоб їх встановлювали через окрему проводку без використання розетки. Все проточні водонагрівачі потужністю вище 5 кВт можна підключати до системи водопроводу тільки через готельну проводку, встановлювати надійний захист від короткого замикання і виробляти обов'язкове заземлення.
2
Якщо в системі вашого водопроводу напір води не стабільний, то водонагрівач може згоріти. Підключати проточний водонагрівач можна тільки до системи центрального водопостачання з постійно стабільним напором води. Якщо ваша система водопостачання не відповідає таким технічним вимогам, то проточний водонагрівач використовувати не рекомендується.
3
Для установки проточного водонагрівача зробіть окрему проводку від місця установки приладу до електричного щитка. Кабель виберіть великого перерізу відповідний потужності купленого приладу.
4
На щитку електроприладів встановіть окрему систему захисних автоматів, які йтимуть тільки до водонагрівач ному приладу. Краще якщо всі електричні роботи з підключення проточного водонагрівача до мережі електропостачання виконав професійний електрик з дотриманням усіх правил і умов безпеки при використанні потужних електроприладів.
5
Найпростіша модель проточного водонагрівач ного приладу приєднується безпосередньо до крана водопостачання за допомогою гнучкого шланга.
6
Для вбудовуваних моделей потрібно врізатися в систему водопостачання. В інструкції до таких приладів йде точна вказівка як це зробити і де під'єднати прилад безпосередньо над краном або під краном. Для вбудовування приладу використовуйте ущільнювальні прокладки, додаткові металопластикові труби і встановіть фільтр для грубої очистки води.