Як зробити запис на диск.

Періодично кожній людині потрібно зберегти важливі для нього файли якомога довше. І волею-неволею починається посилена робота мозку на тему того, як це зробити. Враховуючи все розмаїття сучасної техніки, гучні рекламні гасла виробників та ціни в магазинах, починаєш повільно переходити до пошуку чогось простого, але надійного. А що може бути простіше і надійніше старого доброго диска ... .
Інструкція
1
Записати необхідні файли на диск можна кількома способами. Перший з них - це вдатися до послуг програми Nero. Другий - використовувати звичайний майстер записи. Але про все по порядку, починаючи з кінця.
2
Отже, майстер записи. Ця функція вбудована в більшість операційних систем компанії Microsoft. Для повноцінної роботи даної пропозиції потрібно привід, що підтримує функцію запису. Далі все просто - вставляєте порожній диск (також іменований болванкою) в привід комп'ютера, через автозагрузку відкриваємо папку даного диска, і звичайним перетягуємо заповнюємо пустующий обсяг диска необхідними файлами. Потім у лівій частині вікна знаходимо пункт «записати на диск», кликаем його - і процес запущений. Через кілька хвилин всі дані будуть успішно збережені.
3
Тепер повернемося до програми Nero. Серед користувачів дана програма є найбільш популярною, так як доступний інтерфейс і простота в зверненні безперечно привертають увагу не тільки досвідчених користувачів, а й новачків, які тільки-тільки починають робити кроки в цьому величезному комп'ютерному світі.
4
Принцип записи так само простий, як і в попередньому варіанті. Вставивши болванку в привід, спливе вікно автозапуску, де необхідно знайти пункт «запис на диск за допомогою Nero». Клікнувши по даному значку, вищезгадана програма запуститься автоматично. Нам же залишиться тільки налаштувати параметри запису і натиснути в нижньому правому куті вікна заповітну клавішу «прожиг».
5
Після декількох томливих хвилин очікування (або навіть менше хвилини - все залежить від обсягу записуваного матеріалу) всі цінні файли і папки надійно збережені. І, між іншим, по завіреннях популярних виробників дисків, їх термін зберігання приблизно дорівнює сімдесяти рокам.