Як зробити манеж. зроби сам манеж для дитини зробити самому.

Коли ваша дитина підріс і став досить самостійним, щоб покинути своє ліжечко, встає питання про те, як уберегти його від небезпек навколишнього простору, і в той же час дати можливість змінити місце. Тоді ви згадуєте про старий випробуваному засобі - манежі .
Вам знадобиться
  • Фантазія, вміння, бажання, необхідні матеріали.
Інструкція
1
Зберіть інформацію. Якщо ви вирішили зробити манеж самі, подивіться. Які існують готові моделі. Для цього загляньте в магазин, погортайте журнали, зверніться до інтернету. До речі, за допомогою останнього ви зможете знайти багато корисної інформації, як правильно побудувати манеж для малюка.
2
Розробіть проект. Можете, знову-таки, взяти готовий. Це може виявитися навіть більш вдалою ідеєю, оскільки такий проект вже ретельно розроблений і відповідає всім необхідним вимогам.
3
Закупити матеріали. Вони повинні бути обов'язково новими. Ви робите манеж для свого малюка, не намагайтеся економити і брати матеріали, вживані. Якість не повинно викликати сумнівів.
4
Зробіть манеж. Зберіть усі необхідні деталі відповідно до креслень або ескізами проекту. Будьте особливо уважні при кріпленні. Манеж повинен бути міцним, оскільки дитина в ньому буде стрибати і іграть.Безопасность дитини - саме основна вимога до манежу. У ньому малюк буде залишатися деякий час без нагляду, тому варто заздалегідь подбати про його зручність та безпеки.
Корисна порада
Матеріали повинні бути екологічно чистими, а конструкція - безпечною, не містити гострих кутів, ріжучих поверхонь і дрібних, легко відкручується деталей.
Напевно ви мріяли про той день, коли ваша дитина навчиться самостійно тримати ложку. Цей день настав, і ви зрозуміли, що самостійність несе з собою нові проблеми. Тепер малюк із захопленням розмазує пюре по собі і всім оточуючим предметам. І найбільшим вашим бажанням стає бажання привчити дитини до акуратності.
Інструкція
1
Припиніть годувати малюка за окремим столиком. Садіть його разом з дорослими за загальний стіл. Спостерігаючи за тим, як поводяться під час їжі батьки, дитина почне вас копіювати. І незабаром перестане бруднитися так активно. Крім того, йому буде цікаво поринути в атмосферу, що панує за дорослим столом. І він не буде грати в свої художества доти, поки ви йому цікаві. Ви можете допомогти малюкові їсти, але намагайтеся, щоб він більше виявляв самостійності. Якщо ви будете його годувати і вмовляти, у нього з'явитися час покрутитися. А от якщо він намагатиметься їсти сам, то часу на розваги за столом практично не залишиться. Ваше завдання - просто злегка допомагати йому управлятися з приладами.
2
Щойно дитина почала крутитися за столом і перестав проявляти інтерес до їжі, видаляйте його з-за столу. Поки дорослі продовжують приймати їжу, помістіть дитини в манеж і покладіть туди декілька іграшок. Якщо дитина все-таки сильно забруднився, не лайте. Інакше малюк може злякатися, і годування за спільним столом викликатиме у нього стійкі негативні емоції.
3
Для того щоб малюк не перевертав тарілки, придбайте спеціальний посуд на присосках. Навіть якщо дитина почне бешкетувати за столом і спробує скинути на підлогу весь посуд, навряд чи йому вдасться зробити це так само легко. А крім того, постійно стежте за малюком. І якщо йому вдасться відірвати тарілку, ви встигнете перехопити її.
4
Дитячі нагрудники не закривають дитини під час харчування цілком. Для того щоб він менше паскудився, використовуйте старі рушники, в яких прорежьте отвір для голови. Закутують в нього вашої дитини, залишаючи вільними руки.
5
Чи не поєднуйте годування з розвагами. Не вмикайте телевізор, не співайте пісеньок, в той час як ваша дитина воює з ложкою - по-перше, так ви відволікаєте його від процесу їжі, а по-друге, виробляється не дуже хорошу звичку. Тим більше що розвеселившись, малюк почне махати ложкою ще активніше.