Як захистити диск від копіювання.

Є безліч програм, які дозволяють створити власний захищений від копіювання диск. CD Protector - це безкоштовна програма, вона, звичайно, не універсальна, але єдина з некомерційних програм може утруднити копіювання диск а.
Інструкція
1
Запустіть програму і в поле file to encrypt вкажіть місцезнаходження файлу, який збираєтеся записати на диск. В рядку Custom Message напишіть повідомлення, яке побачить той, який спробує скопіювати даний диск. В рядку Encryption Key введіть довільно два символу. Тепер натисніть ACCERT і почекайте, поки процес не завершиться.
2
Запустіть програму Nero. В меню file натисніть на кнопку new, в новому вікні, в лівій колонці знайдіть Audio-CD і задайте там параметри: навпроти Write CD-Text приберіть галочку, розділі Burn відключіть Disc at once і finalize CD. І клацніть по кнопці New.
3
Тепер за допомогою File Browzer знайдіть файл Track1-track2 CD Protector і додайте його в Audio CD.
4
В меню оберіть Write CD і в новому вікні Перейдемо до розділу CDA Options. Там відзначте галочками Cache the track і remove silence. Тепер запишіть всі файли на диск, натиснувши на Write CD.
5
Натисніть File> New. І в віконці оберіть CD-ROM (ISO). В розділі Multisession відзначте галочкою Start Multisession.
6
Додайте всі свої файли на диск. Далі в меню файл натисніть Write CD. Після того, як запис закінчиться, ваш диск готовий до використання.
7
Тепер ви можете перевірити працездатність диск а. Спробуйте відомими вам способами його скопіювати. І якщо все зроблено вірно, то багато програм просто відмовляться його копіювати, наприклад програма CDRwin3.8, а Easy CD Creator взагалі просто «зависне».
8
Завантажити дану програму можна на www.cdmediaworld.ru. Розмір її невеликий, всього 2 Mb.