Як прискорити пк.

Прискорити продуктивність роботи операційної системи можна різними способами. Зокрема, іноді можна навіть не вдаватися до заміни комплектуючих (якщо, звичайно, ситуація з ними не настільки критична).
Інструкція
1
Перш за все, потрібно перевірити драйвера на відеокарту і версію DirectX. Подивитися назва відеокарти і версію DirectX можна, виконавши наступне: • Пуск • Виконати • Запровадити dxdiag і натиснути ОК. Таким чином, потрібно звірити на офіційному сайті відеокарти оновлення драйверів, і на офіційному сайті DirectX оновлення версії. Якщо у вас встановлені «стандартні» драйвера, тоді дана дія значно прискорить продуктивність операційної системи.
2
Для прискорення продуктивності потрібно проводити діагностику системи. Зокрема, дефрагментацію. Зайти туди можна так: • Пуск • Всі програми • Стандартні • Службові • Дефрагментація діскаДанную процедуру найкраще проводити раз на півроку. Для прискорення системи (в запущених випадках) вона впливає добре і попереджає багато помилок.
3
На продуктивність також впливає версія Windows. Зокрема, деякі проблеми зі швидкістю може створити застарілий Service pack. Якщо встановлена операційна система Windows XP, потрібно зробити оновлення до Service Pack 3.
4
Також дозволить підвищити продуктивність капітальна очистка комп'ютера. Від різного роду файлів, все ще зберігаються в реєстрі, системі, але зовсім не потрібних їй на ділі. Для того щоб провести подібну операцію, потрібна програма IObit Security 360, вона діагностує систему, а потім допомагає позбутися непотрібних файлів.
5
Звичайно, ще існують програми оптимізації системи. Як, наприклад, TuneUp Utilities. Справа в тому, що серед заводських налаштувань, дуже часто попадаються деякі установки, які не використовуватимуться на ділі, однак, вони все ж вони впливають (хоч і мінімально) на продуктивність в цілому. Саме з цього, програма аналізує ситуацію, і потім дає вибір, що залишити, а що видалити. Значно прискорюючи роботу операційної системи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hFDK-XjaoPo