Як прочитати в icq історію повідомлень. Як прочитати переписку в icq.

Бажаючи прочитати архів повідомлень ICQ, ви можете зробити це за допомогою інтерфейсу самої програми. Всього ж існує два способи, що дозволяють прочитати історію повідомлень в ICQ.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, ICQ-клієнт.
Інструкція
1
Щодня, коли ви спілкуєтеся з іншими людьми по асьці, програмою архівуються всі діалоги (як вхідні, так і вихідні повідомлення). Завдяки цьому, абсолютно кожен користувач, при необхідності, може прочитати історію повідомлень з цікавлять його людиною. На сьогоднішній день програма передбачає два способи перегляду архіву повідомлень , про які ми поговоримо докладніше.
2
Читання історії повідомлень в ICQ за допомогою головного меню програми. Запустіть ICQ-клієнт, двічі клікнувши на його ярлику лівою кнопкою мишки. Після того, як ви авторизуєтесь і програма підключиться до мережі, натисніть в її верхній частині кнопку «Меню». Перед вами відкриється значний перелік можливостей програми. В конкретному випадку, вас цікавить пункт «Історія». Відкривши даний розділ, наведіть курсор на потрібний контакт і клікніть на ньому лівою кнопкою мишки. У правому вікні з'явиться архів вашого спілкування з обраним контактом.
3
Читання історії повідомлень допомогою діалогового вікна з користувачем. Спілкуючись з людиною, ви можете подивитися історію попередньої переписки з ним таким чином. Наведіть курсор на аватар співрозмовника і виберіть розділ «Історія» в який з'явився меню. Після цього перед вами відкриється вікно, що містить в собі всі попередні листування з даними людиною.
ICQ - популярна мережа для обміну миттєвими повідомленнями. Її перевагами є швидкий обмін потрібної інформації через інтерфейс спеціальних програм, який являє собою два елементи - вікно контактів і текстове поле для введення і перегляду отриманих повідомлень.
Вам знадобиться
  • Клієнт сервісу ICQ.
Інструкція
1
Перед використанням ICQ вам буде потрібно встановити програму-клієнт, яка дозволить здійснювати обмін повідомленнями. Перейдіть на офіційний сайт сервісу ICQ.com і натисніть «Завантажити ICQ». Ви також можете завантажити альтернативні версії, які використовуються для обміну миттєвими повідомленнями в сервісі. Так, другий популярною програмою для здійснення спілкування можуть бути QIP і Miranda, які володіють не меншим функціоналом і можуть бути завантажені також з офіційного сайту розробника.
2
Після закінчення завантаження запустіть отриманий файл і дотримуйтесь інструкцій інсталятора для установки додатка на комп'ютер. Після інсталяції ви отримаєте відповідне повідомлення на екрані. Потім ви можете запустити вашу програму, двічі клікнувши на що з'явилася іконці робочого столу з назвою встановленого клієнта.
3
У віконці вкажіть дані для виконання входу до вашого профілю ICQ, а саме UIN (9-значний номер вашої аськи) і пароль. Натисніть Enter. Якщо всі дані будуть вказані вірно, після виконання входу ви побачите список ваших контактів і тепер ви зможете отримувати повідомлення від інших користувачів сервісу.
4
Щоб прочитати отримане повідомлення двічі клікніть лівою клавішею миші у вікні програми на контакті, біля якого відображена іконка отриманого листа. Також ви можете побачити миготливий значок у вікні програми або панелі повідомлень Windows, розташованої в правій частині панелі «Пуск». Клікніть по даному значку для відкриття повідомлення.
5
Перед вами відкриється вікно, в якому буде написаний текст переданого вам через ICQ послання. Після прочитання воно змінить статус на отримане, що буде відображено у вікні у користувача, який надіслав даний лист. Щоб відповісти контакту, перемістіть курсор миші в текстове поле, розташоване в нижній частині вікна, і натисніть лівою клавішею миші для установки покажчика. Після цього почніть друкувати текст вашої відповіді. Як тільки відповідь буде надрукований, натисніть кнопку «Відправити». Отримання і відправка повідомлення в ICQ завершена.