Як створити нового користувача на комп'ютері. Як створити інший користувач в пк щоб у ньому працював інтернет.

Під терміном «користувач» мається на увазі не тільки власник комп'ютера, але і будь-яка людина, який за ним працює. При цьому всі сучасні операційні програми мають так званий багато користувачів режим, який дозволяє легко і швидко змінювати профіль працюючого за комп'ютером користувача. Завдяки цьому режиму ви можете підлаштовувати інтерфейс і настройки програм «під себе», вибираючи ту конфігурацію, з якою вам найзручніше працювати.

Що потрібно, щоб створити нового користувача Щоб приступити до створення на вашому комп'ютері нового користувача, натискайте на головну кнопку операційної системи - Пуск. Якщо ви працюєте в Windows XP, вибирайте меню Налаштування, потім - Панель управління. Якщо створити нового користувача необхідно в Windows Vista, клацайте одразу по Панелі управління. Далі вибирайте пункт Облікові записи користувачів. Відразу після цього у вас з'явиться можливість додати новий обліковий запис. Привласнюйте нового запису певне ім'я. Звертаємо вашу увагу, що незважаючи на те, що в Windows можна зробити нового користувача з російськомовним ім'ям, радимо все ж скористатися англійським шрифтом. Після цього вам буде потрібно ввести пароль, який новий користувач буде набирати при вході в систему. Довжина пароля повинна бути не менше 4 знаків. Також фахівці рекомендують одночасно використовувати і цифрові, і буквені символи. На цьому процес створення нового користувача завершується.

Як зробити нового користувача для управління іншим користувачем

Нерідко за одним з тем же комп'ютером доводиться працювати відразу декільком людям. Вони можуть виконувати різні виробничі завдання, використовувати для цього найрізноманітніші програми. Тому, щоб не порушити базову конфігурацію операційної системи, деякі адміністратори радять створити нового користувача для управління обліковими записами інших людей. Зробити це можна таким чином. Після натискання кнопки Пуск на панелі Windows XP натискайте на пункт Створення облікового запису. Якщо встановлена Windows Vista, перед цим знадобиться вибрати пункт Управління іншим користувачем і тільки потім - Створення облікового запису. Вводимо ім'я створюваного користувача, після чого натискаємо кнопку Далее. На екрані монітора з'явиться меню, в якому необхідно вибрати певний тип облікового запису. Ставимо «пташку» навпроти Обмежена запис. Тепер ви зможете контролювати всі дії створеного вами нового користувача.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CyAz00X9998