Як зробити відкатні ворота самому. розсувні ворота і паркан зробити самому.

Як відомо, ворота бувають розсувними і орними. Орні ворота вимагають для своєї експлуатації досить багато місця. Зона відкривання стає «мертвим» простором, яким не можна скористатися для інших цілей. В умовах приватного житлового будівництва набагато ефективніше показали себе відкатні ворота . Це один з видів розсувних конструкцій воріт. Вони рухаються вздовж паркану і не вимагають для відкривання додаткових метрів.
Інструкція
1
Конструктивні особливості відкатних воріт дозволяють користуватися ними з легкістю в умовах нашого клімату. Ні дощ, ні сніг не стануть перешкодою їх легкому відкриванню-закриванію.Прінціп дії відкатних воріт досить простий. Стулки воріт на роликах рухаються уздовж забору по направляє. Такі ворота можна виготовити і самим, якщо є бажання і вміння користуватися зварювальним апаратом.
2
Перш за все, встановіть необхідну ширину ваших майбутніх воріт. Враховуйте ширину машини і необхідний простір для її вільного проїзду на територію ділянки. Зазвичай це становить близько 2,5 м.
3
Виготовте цементний фундамент під майбутні ворота . Для жорсткого кріплення несучих опор закладіть в фундамент швелер, до якого вони будуть кріпитися, по ширині воріт. Прокладіть в фундаменті металеву направляючу, по якій рухатимуться ролики відкатних воріт. Зміцніть упори - стопори з обох сторін.
4
З квадратної труби 60х40 мм виготовте раму відкатних воріт потрібних розмірів. Шляхом зварювання приєднаєте до неї несучу балку. Вона може бути зроблена з металевого профілю.
5
Зварюванням прикріпіть до рами підрамник з металевої труби 20х20 мм, обшийте підрамник профільним листом чи іншим матеріалом, з якого зроблений ваш паркан. Встановіть підтримуючі ролики на готові стулки воріт.
6
Встановіть ворота в готову конструкцію. Відрегулюйте їх хід.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WqMteXm-wzI
Зверніть увагу
Все комплектуючі для виготовлення відкатних воріт своїми руками можна знайти в будівельних магазинах.
Огорожі служать відділення ділянки від вулиці і від сусідніх ділянок. Крім цього огорожі також виконують і функціональні завдання. Будь-яке огорожа повинна бути надійним, довговічним, зручним і красивим.
Інструкція
1
Відразу варто відзначити гідність дерев'яних огорож. Воно полягає в тому, що такі огорожі можна досить легко виготовити з дешевого місцевого матеріалу. Для цієї мети добре підійде ошкуренних подтоварник, жердини, хмиз і т.п. Як каркас можна використовувати звичайні стовпи. Після цього з гілок лози, верби, ліщини або інших деревних порід необхідно зробити плетене заповнення. Для того щоб спорудити похилий штахетник, необхідно вбити нижні загострені кінці хлистів в землю під кутом приблизно 60 °.
2
Найчастіше штакетного огорожу роблять зі струганих планок. Для цього необхідно по шнуру, який натягнутий на рівні верхнього торця штахетника, прибити планки. Рекомендується при цьому користуватися спеціально виготовленим шаблоном. Він являє собою дошку, ширина якої дорівнює просвіту між штахетником і планкою прибитої до дошки під прямим кутом. Врахуйте, довжина цієї дошки повинна дорівнювати довжині паркану. Верхні торці потрібно обрізати «на вус» і накрити поздовжньої дошкою по всій довжині паркану. Штахетник обов'язково необхідно покрити емульсійної або олійною фарбою. Також іноді для цієї мети використовують бітумні фарби. До їх складу входить 5% алюмінієвої пудри або меленої слюди. Для уповільнення гниття необхідно на скошені грані дерев'яних деталей огорожі нанести додатковий шар фарби.
3
Ворота і хвіртка є найскладнішими частинами огородження. Врахуйте, вони повинні бути міцні, довговічні і зручні в користуванні. Найкраще для їх створення використовувати метал або дерево. Ворота рекомендується робити двостулкові. Загальна ширина даної конструкції буде складати близько 3,5 м. Необхідно це для в'їзду у двір автомобілів.
4
Особливу увагу слід приділити фундаменту під опорні стовпи. Саме від нього більшою мірою залежить надійність і довговічність роботи воріт. Опорні стовпи повинні бути закладені на глибину близько 100 см. Пазухи ями необхідно акуратно засипати щебенем і ретельно утрамбувати. Після цього вже виробляється бетонування.