Як зробити відкоси вхідних дверей. Як зробити обробку укосів вхідних дверей.

Установка красивою вхідних дверей - мрія будь-якого господаря. Адже вхідні двері - «візитна картка» квартири. Вона відображає його смак і ставлення до життя. До того ж, металеві вхідні двері захищають квартиру від незаконного проникнення.
Інструкція
1
Однак установка вхідних дверей має деякі складності. І основна з них - розбіжність ширини дверної коробки і товщини стін. Ширина дверної коробки може бути менше товщини стін іноді в 1,5 - 2 рази. Крім того, дверна коробка кріпиться у дверний проріз за допомогою металевих стрижнів або анкерних болтів. Все отримані порожнечі заповнюються монтажною пеной.Такім чином, виникає проблема правильної і красивої установки вхідних дверей, а також обробки укосів дверного отвору.
2
Обробка укосів може виконуватися різним способом. Можна акуратно обшити укоси дерев'яними або пробковими панелями, панелями з ПВХ. Найбільш простим і дешевим способом обробки укосів є їх оштукатурювання.
3
Отже, приступимо: - очистіть дверну коробку від напливів монтажної піни, Збийте молотком всі непотрібні виступи та нерівності;
4
- через 30-40 хвилин по всьому периметру прорізу закріпіть малярні куточки, строго за рівнем;
5
- ще через годину приступайте до закладання гіпсового розчину в усі порожнечі отвору. Цю операцію проробляють кілька разів за допомогою звичайного шпателя, домагаючись рівної і гладкої поверхні; залиште вирівняну поверхню на ніч до повного висихання;
6
- остаточно вирівняйте поверхню великим шпателем, стежте за тим, щоб вирівняні відкоси мали строго прямокутну форму;
7
- ретельно обробіть весь проріз ґрунтовкою. Для цього можна використовувати валик, пензлик або розпилювач;
8
- встановіть лиштва із зовнішнього боку дверей.
9
- Даний метод обробки укосів досить трудомісткий, довгий і брудний. Тому, найчастіше, для обробки укосів вхідних дверей використовується ДСП в тон дверній коробці або гіпсокартон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jrKtpw_iF50