Як прибрати сліди від праски. Як прибрати від праски на джинсах.

Важко уявити собі сучасне життя без такої чудової речі як праска. Не важливо, хто ти: домогосподарка чи бізнес-леді - праска твій вірний друг і помічник. Але іноді цього друга стає занадто багато, і тоді ми зі сльозами помічаємо на улюблених речах сліди від праски. Сліди від праски можуть бути двох видів: підпалини від праски і залисніли сліди на вовняних тканинах або ворсистих, типу оксамиту.
Вам знадобиться
  • 6% оцет.
  • Тальк
  • Цибулина - 2 штуки
  • Тверда щітка
  • Марля
  • махровий рушник
Інструкція
1
Перед тим як взятися за видалення слідів праски, почистіть тканину пилососом. Потім акуратно пройдіться по ній щіткою. Перед виведенням підпалин тканину обов'язково зволожите навколо плями. В іншому випадку після обробки на місці підпалини залишається так званий ореол - патьок, від якого буде дуже складно позбутися. Залоснившиеся речі обробляйте в сухому вигляді.
2
Підпалини можна прибирати тільки в тому випадку, якщо пляма світло-жовтого кольору. Речі з темно-коричневими плямами не підлягають восстановленію.Чтоби прибрати підпалини приготуйте наступний засіб: прокип'ятіть 300 г столового оцту, 50 г тальку без ароматів і дві крупно нарізані цибулини. Нанесіть остигнула суміш на пляму, дайте висохнути і зчистіть щіткою.
3
Блискучі плями від праски на вовняних речах отримати ще легше, ніж підпалини. З ними теж можна боротися. Приготуйте розчин з трьох частин води і однієї частини оцту. На прасувальну дошку покладіть складене в два-три шари м'яке махровий рушник. На нього покладете залисніли річ. Слід від праски прикрийте марлею, змоченою в розчині оцту. Прикладіть гарячу праску і відразу ж приберіть. Марлю залиште на пару секунд. Потім підніміть марлю і почекайте, поки з обробленої ділянки не припиниться випаровування. Потім можна обробляти наступний лискучий ділянку. Залисніли оксамит можна просто обробити сильним струменем пара з праски. Праска при цьому не повинен стосуватися тканини. Відразу ж, не даючи тканини охолонути, обробіть її жорсткою щіткою, піднімаючи ворс.