Як включити комп'ютер без кнопки. Як перевірити кнопку включення комппьютера.

Виробники сучасних системних блоків постійно модернізують передню панель. Після виносу на передню панель кнопок включення і перезавантаження комп'ютера , слідом перекочували аудіороз'єми та роз'єми USB. Але іноді трапляється так, що кнопка включення комп'ютера перестає працювати, а комп'ютер потрібно терміново включити. Без працюючої кнопки включення, системний блок перетворюється на металеву коробку, що не подає ознак життя. Для пожвавлення системного блоку можна включити його зсередини.
Вам знадобиться
  • Системний блок, інструкція до материнської плати, викрутка «+».
Інструкція
1
Розгорніть системний блок бічний стороною до себе. Зніміть бічну кришку блоку, з цим проблем у вас не виникне. Більшість системних блоків влаштовано так, щоб бічні стінки знімалися легко. Як правило, вони кріпляться за допомогою 2 гвинтів або пластикових засувок. Скористайтеся викруткою «+», щоб викрутити гвинти і зняти бічну стінку системного блоку. Вам необхідно загострити свою увагу на проводах, з'єднаних в шлейф, які будуть тягнутися від передньої панелі до материнської плати. Ви повинні побачити 4-5 пар проводів, в залежності від конфігурації системного блоку їх може бути більше.
2
На роз'ємі кожного проводу, які під'єднуються до материнської плати, ви побачите написи англійською мовою. Відразу варто відсіяти ті дроти, які вам не потрібні зовсім: роз'єм з написом USB вам не знадобиться, так само, як і Reset (кнопка перезавантаження комп'ютера ), HDD Led (індикатор роботи жорсткого диска), Power LED (індикатор включеного блоку живлення). Вам необхідно знайти пару проводів з написом на роз'ємі Power Switch (PW Switch), Power ON, On-Off. Все залежить від виробника материнської плати. Інформацію про призначення роз'ємів також можна дізнатися з інструкції до материнської плати.
3
Тепер витягніть роз'єм, який відповідає за включення комп'ютера . Озбройтеся кульковою ручкою: чим товще стержень у цієї ручки, тим краще. З'єднайте 2 оголених контакту (голки) кінчиком кулькової ручки. Торкання повинно бути швидке, інакше комп'ютер не увімкнеться. При боргом зіткненні (більше 5 секунд) на материнську плату надійде сигнал про вимикання комп'ютера . Оскільки комп'ютер у вас ще не включений, то вимикати вам нічого.
4
Після включення комп'ютера , бажано усунути причину несправності системного блоку.