Як побудувати барбекю своїми руками. барбекюрніци на дачі.

На жодній дачі неможливо обійтися без шашликів. Всі ми любимо за містом посмажити м'ясо. Але найчастіше для цього використовуємо споруди з цегли, куплені в магазинах маленькі шашличниці. Чи не краще побудувати стаціонарну піч барбекю? Зробити це можна навіть своїми руками, потрібно тільки сильно захотіти.
Вам знадобиться
  • 15 газосилікатних блоків, 150 штук пічного цегли, 6-8 відер глини, 1 мішок цементу, середньої зернистості пісок, арматурні прути, лопата, кельму, відра, дві 80-100-літрових бочки, ящик.
Інструкція
1
Для початку треба підготувати майданчик для барбекю. Виберіть зручне місце, де буде стояти піч, і викопайте там траншею під фундамент глибиною 30 см. Засипте транщею гравієм або щебенем. Утрамбуйте його, пролийте водою, знову добре утрамбуйте. Потім покладіть зверху арматуру у вигляді решітки. Зробіть опалубку висотою 10 см, залийте її бетоном.
2
Через 2-3 дні, коли бетон застигне, можна будувати барбекю. Викладайте газосиликатні блоки, скріплюючи їх цементно-пісочним розчином в пропорції 1 до 3. розмір дровітні розрахуйте так, щоб туди помістилося одночасно 2-3 полінця. Топку барбекю, як і димар, викладіть з пічного цегли. Викладіть підставу в 2 цегли на розчин з глини, заготовлений заздалегідь. Краю цеглин підстави зробіть виступаючими вперед, щоб потім облицювати все натуральним або штучним каменем. Ширина і глибина топки - приблизно 5-7 цеглин на 3. Краще використовувати для перекриттів арматуру, щоб було міцніше.
3
Тепер спорудіть димохід з пічних цеглин. Кладіть їх плазом один на одного на глиняний розчин. По задній стінці димоходу зробіть маленький вигин, щоб тяга була краще. Цей вигин називається зуб. Коли димохід буде готовий, обов'язково зробіть у ньому засувку.
4
Побудуйте напівкруглу нішу на одному рівні з барбекю. Там буде раковина. Тому можна підвести до ніші кран з водою. Замість ніші можна зробити ззаду барбекю невеликі ніші для відер з водою. Це дуже зручно, дозволить мити руки, не відходячи від печі. З боків барбекю зробіть невеликі стільниці, щоб на них можна було поставити продукти або посуд.