Як підключити інтернет в приватному будинку. Як підключити самому інтернет вдома.

Підключення до інтернету в приватному будинку має свою специфіку і має на увазі під собою обмежена кількість способів такого підключення. Обмеження накладає певна віддаленість будинків один від одного, і від можливої точки підключення до інтернету.
Інструкція
1
Провідний інтернет. Якщо у вашому населеному пункті є підключення до кабельного телебачення, необхідно уточнити, чи надають провайдери паралельно послуги кабельного інтернету. Швидкість і якість такого інтернету досить високі, а ціни на послуги найчастіше прийнятні.
2
Модемне подключеніе.Практіческі будь оператор CDMA або GSM надає послуги підключення до інтернету, для цього просто необхідно придбати модем. Швидкість і якість послуг не відрізняється від характеристик мобільного інтернету.
3
Інтернет через мобільний телефон.Для нього необхідно наявність телефону з підтримкою GPRS або EDG протоколів і способи зв'язку телефону з ПК - Bluetooth, USB-кабель.
4
Підключення з використанням стаціонарного телефона.Еслі у вас в будинку є стаціонарний телефон, для вас існує два види підключення до інтернету з його використанням: - Через Dial-Up модем. Вартість такого модему невисока, проте, існують і недоліки - це низька швидкість підключення, зайнятість телефону при виході в інтернет, висока вартість послуг. - Через ADSL модем. Чимала вартість підключення, однак, при цьому якісна передача даних, висока швидкість, телефон чи не зайнятий.
5
Супутникове підключення. Для підключення буде необхідно придбати таке обладнання: - супутниковий модем; - Супутникова антена; - Конвертор для перетворення сігнала.Стоімость такого обладнання висока, на відміну від досить низької вартості трафіку. Швидкість же інтернету залежить від провайдера і вибраного вами тарифного пакета.
6
Радіоінтернет. Суть підключення - це установка спеціальної антени з підключенням за допомогою кабелю до радіокарту на комп'ютері. На обладнання доведеться витратити чималу суму. Залежно від погодних умов можуть знижуватися якість і швидкість інтернету.
Зверніть увагу
Жителі заміських приватних будинків або котеджних селищ часто стикаються з проблемою підключення свого житла до якісної інтернет-каналу. Адже такі об'єкти зазвичай знаходяться у видаленні від ліній наземних операторів. В цьому випадку найкращим рішенням стане підключення двостороннього супутникового інтернету за технологією VSAT (мала земна станція супутникового зв'язку).
Корисна порада
Інтернет зараз - необхідний інструмент для будь-якої людини, як для бізнесмена, так і для домогосподарки. І якщо підключити Інтернет в квартирі, розташованій безпосередньо в Воронежі, - не проблема, пропозицій у цьому секторі вистачає, то коли мова заходить про встановлення доступу до Мережі в приватному будинку, та ще й в передмісті, кількість способів вирішити цю задачу різко зменшується.