Як відновити роботу.

Закінчивши вищий навчальний заклад, наступні кілька десятиліть свого життя ми присвячуємо роботі і кар'єрі. Це практично безперервний процес, навіть, якщо ми періодично міняємо роботу . Іноді в нашій роботі бувають досить тривалі перерви, пов'язані з тимчасовою втратою працездатності або відпусткою по вагітності та пологах, догляду за дитиною. Частіше це, звичайно, стосується жінок. Якщо вас чекає відновити роботу після тривалої перерви, ви повинні підготуватися до цього.
Інструкція
1
Якщо ви були відсутні досить довгий час, і на ваше місце компанія прийняла іншої людини, яка тимчасово замінює вас, то не заважає заздалегідь нагадати директору та бухгалтерії про те, що ви збираєтеся знову зайняти своє робоче місце. Напишіть заздалегідь заяву з проханням вважати вас вийшли з відпустки з такого-то числа і віднесіть його в свою компанію.
2
Попросіть про особисту зустріч зі своїм безпосереднім начальником і також поставте його до відома про свій вихід. Це дасть йому можливість прийняти справи у людини, яка заміщав вас, в робочому, а не в авральному порядку. Крім того, він може ввести вас в курс справ, і ви залишився до виходу на роботу час зможете не поспішаючи підготуватися і ознайомитися з тими новими завданнями, які колектив почав вирішувати під час вашої відсутності.
3
Поспілкуйтеся з членами вашого колективу - пообідайте з ними разом або запросіть в перерву на чашку кави. Розпитайте їх про ті зміни, які сталися під час вашої відсутності, дізнайтеся про нові призначення. Дізнайтеся у своїх колег, що помінялося в правилах компанії, які службові регламенти були змінені.
4
Заздалегідь дізнайтеся про ті новини і події, які сталися у сфері вашої діяльності. Вивчіть технічну літературу, подивіться зміни у федеральному і регіональному законодавстві.
5
Такий серйозний підхід допоможе вам відразу влитися в роботу колективу і з першого дня після перерви стати знову його повноправним членом.
Підшлункова залоза бере участь в обмінних процесах організму і виробляє панкреатичний сік, необхідний для того, щоб робота шлунково-кишкового тракту була стабільною. Саме тому так важливо, щоб вона нормально функціонувала.
Вам знадобиться
 • - фініки;
 • - гречка;
 • - сік петрушки;
 • - лимон;
 • - мед;
 • - зелений чай;
 • - плоди шипшини;
 • - чай каркаде;
 • - настій череди;
 • - настій липового кольору;
 • - настій суниці.
Інструкція
1
Щоб змусити працювати підшлункову залозу , періодично проводите її очищення. Наприклад, можете протягом 2 тижнів щоранку в проміжку між 6-10 годинами на голодний шлунок з'їдати хоча б 15 фініків. Якщо захочеться їх запити, використовуйте для цього кип'ячену воду або, якщо є можливість, джерельну. Через 30 хвилин приступайте до сніданку.
2
Як альтернатива використовуйте 10-денний очищення за допомогою гречки. Увечері добре промийте склянку крупи і залийте її кефіром (0,5 л). З ранку розділіть кашу на дві порції: одну з'їжте в якості сніданку, другу - за 2 години до відходу до сну.
3
Корисний для роботи підшлункової залози і сік петрушки. Подрібніть в міксері кілька пучків трави і очищений від насіння невеликий лимон. Отриману масу перекладіть в дрібне сито і поставте під нього ємність. «Промийте» вміст сита, полив його 1-1,5 л чистої води. Перелийте отриманий напій в іншу ємність і випийте його протягом дня, додаючи за смаком мед. Курс такого очищення повинен становити 5-6 днів.
4
Щодня випивайте близько 3 л рідини, однак хоча б на деякий період постарайтеся відмовитися від вживання чорного чаю та кави. Як пиття використовуйте воду - вона може бути мінеральною, кип'яченою, джерельної. Також підійдуть компоти з сухофруктів, свіжовичавлені соки з овочів і фруктів. Кожен день, особливо вранці, пийте трав'яні чаї, в які можете додавати потроху зелений чай, плоди шипшини або чай каркаде.
5
Для стимуляції роботи підшлункової залози вживайте прянощі, цибуля і часник, імбир, хрін. Також в раціоні обов'язково повинні бути бобові і пророщені злаки. Покращує роботу підшлункової регулярне вживання малини, щавлю, барбарису і граната. Крім того, час від часу курсами приймайте настої череди, липового цвіту і лісової суниці.
6
Не переїдайте і зведіть до мінімуму вживання спиртних напоїв. Відмовтеся від жирної, копченої та смаженої їжі. Хоча б тимчасово виключіть з раціону цукор, а чаї можете пити, наприклад, заїдаючи сухофруктами. Вживайте більше рослинної їжі.