Як створити точку відновлення вручну.

Мабуть, на сьогоднішній день не залишилося жодної сфери діяльності, де б не використовувався комп'ютер. Більш того, в багатьох випадках саме від комп'ютера залежить весь робочий процес компанії. Разом з тим жоден комп'ютер не може бути на 100 відсотків захищеним від поломки або хакерської атаки.

Тому всі зберігаються на ньому, документи і матеріали повинні бути надійно захищені. А на випадок виходу з ладу жорсткого диска, на якому вони зберігаються, в комп'ютері обов'язково повинна бути створена так звана точка відновлення. Саме вона допоможе зберегти всю найважливішу інформацію в екстреному випадку.

Як створити точку відновлення в Windows

Для чого необхідно створити точку відновлення, ми вже з'ясували. Додамо, що вона надає можливість стежити за змінами операційної системи і фіксувати їх в резервних файлах. В екстреному випадку Windows використовує точку відновлення як свого роду сховище всіляких даних, які мають велике значення для пользователя.Чтоби розпочати створення точки відновлення, натисніть кнопку Пуск. Потім виберіть Панель управління, пункт Система й обслуговування і розділ SYSTEM. Після цього на лівій панелі клацніть по пункту Захист системи. При цьому Windows попросить вас ввести встановлений на даному комп'ютері пароль. Слідом за цим клацніть лівою кнопкою миші по вкладці Захист системи. Вибирайте в ній пункт Створити. У вікні Захист системи необхідно набрати опис точки відновлення. Завершіть процес створення, натиснувши на кнопку Створити. Як бачите, створити точку відновлення зовсім нескладно!

Встигніть зробити точку відновлення до поломки вінчестера!

До слова, ви цілком можете створювати кілька точок відновлення, кожна з яких буде зберігати певний тип інформації - графічну, текстову і т.д. Відповідно, при виникненні екстреної ситуації ви зможете вибирати, з яких точок відновлювати систему. При цьому постарайтеся їх не переплутати, інакше вам доведеться повторити весь процес відновлення інформації. Але найголовніше - не відкладайте створення точок відновлення на останній день. Це рекомендується робити щоразу, коли на вашому комп'ютері або ноутбуці з'являється якась важлива інформація. Якщо ви зможете зробити точку відновлення до поломки комп'ютера або його жорсткого диска, то можете не хвилюватися за інформацію - вона під надійним захистом!