Як зробити маленькі очі великими.

Очі є одним з найпривабливіших елементів нашої зовнішності. Тому нам хочеться, щоб вони були не тільки красивими, але і виразними. Звичайно, власницям великих очей набагато легше залучити до себе увагу, але й решті дівчатам засмучуватися не варто. Сучасна техніка макіяжу дозволяють візуально розширити очі і привернути до них додаткову увагу.
Інструкція
1
Відкоректуйте брови. Зробіть лінію акуратною і витонченою. Адже велика товста брову буде візуально зменшувати і без того маленькі очі.
2
Використовуйте тіні світлих відтінків. Як відомо, темні кольори віддаляють, світлі - наближають. На рухливе віко наносяться тіні пастельних відтінків, а світліші - у внутрішній куточок ока і під брову. Темні тони допустимі тільки в зовнішньому куточку ока з застосуванням ретельної розтушовування.
3
Власницям маленьких очей рекомендовані всілякі перламутрові тіні з високим вмістом світловідбивних частинок, що також дозволить збільшити очі.
4
Не користуйтесь темними олівцями і підводками для очей. Чорний колір в гамі контурних засобів краще взагалі виключити. Верхню повіку підводите середньо-темними олівцями, лінія повинна бути максимально близькою до лінії росту вій і досить вузькою. Нижню повіку краще підкреслити світлим олівцем і лінію розтушувати. По внутрішньому століттю знизу також можете провести м'яку лінію білим або світло-бежевим олівцем. Ілюзія широких очей вам забезпечена.
5
Туш для вій повинна бути густою і створювати ефект об'ємних, підкручених вій. Нанесіть два або три шари туші, дайте їй висохнути, а потім створіть вигин за допомогою щипчиків для завивки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HSBqxbSBnZA