Як стелити ламінат на дерев'яні підлоги. Як стелити пенополіетіленовие підкладку під ламінат.

Ламінат - це одне з найкращих сучасних підлогових покриттів. За зовнішнім виглядом він практично нічим не поступається натуральному паркету, при тому що ціна його набагато нижча. Водночас ламінат неймовірно стійкий до зовнішнього руйнівному впливу, невимогливий у догляді і дуже простий в укладанні. Не дивно, що сьогодні це дійсно одне з найпопулярніших покриттів і його широко використовують не тільки в нових будинках, а й при заміні старих підлог.
Інструкція
1
Великою перевагою ламінату є те, що його можна укладати практично на будь-яку підставу. У тому числі і на дерев'яні поли, які так часто зустрічаються в старих будинках. Єдині жорсткі вимоги, які необхідно ретельно дотримуватися, - це щоб дерев'яна поверхню для укладання ламінату була сухою і рівною.
2
Тому перед тим як стелити ламінат на дерев'яні поли, їх необхідно підготувати. У більшості випадків під дією часу дерев'яна підлога починає скрипіти і просідати під зовнішньої тяжкістю. Мостини розсихаються і між ними утворюються помітні щілини. Всі ці недоліки необхідно усунути перед укладанням нового покриття. Починають цю роботу зі зняття плінтусів.
3
Якщо мостини сильно рассохлись, а частина з них прийшла в повну непридатність, підлогу спочатку перебирають. Зіпсовані мостини замінюють новими дошками, підлога збивають і вирівнюють шліфувальною машиною. Повністю згуртований і вирівняний дерев'яна підлога додатково закривають листами фанери, які прибивають до мостинам.
4
Щоб збільшити термін служби ламінату бажано покласти під нього на прибиту фанеру спеціальну підкладку, яку можна придбати в будівельному магазині. Їх виробляють з різних матеріалів. Найбільш поширеними в силу своєї економічності та доступності сьогодні є підкладки з пенополіетіленовие плівки. Набагато більш якісним, але і дорогим варіантом, виступають пробкові підкладки. Вони все прекрасно утримують тепло, служать хорошою звукоізоляцією і дуже стійкі до руйнувань. Пробкові підкладки можуть випускатися як у вигляді жорстких листів, так і в рулонах.
5
Ламінат укладають на дерев'яну підлогу поверх закріпленої підкладки. Після покриття всієї поверхні підлоги, біля стін прибивають зняті раніше плінтуси. Пол, змонтований подібним чином, абсолютно безшумний, не скрипить, не прогинається і може служити довгі роки.