Як відкрити образ диска.

Компакт-диск - зручний носій інформації, але не самий міцний і довговічний. Тому стало популярно створювати віртуальні образи дисків, і зберігати їх у себе на комп'ютері. Завдяки цьому навіть якщо диска немає у вас на руках, ви завжди зможете використовувати його копію. Тому в мережі сьогодні легко зустріти такий віртуальний образ диска. Тільки не всі знають як їх відкривати.
Вам знадобиться
  • 1. Програма Daemon Tools.
  • 2. Віртуальний образ диска.
Інструкція
1
Для того, щоб відкрити образ диска, існує чимало різних програм. Найпопулярнішою серед них є умовно-безкоштовна програма Daemon Tools. Вона має простий інтерфейс, і якщо ви не хочете професійну версію - за неї не потрібно платити. Тому першим ділом скачайте і встановіть її.
2
Якщо віртуальний привід не створюють автоматично після установки, або ви хочете додати ще один - клікніть правою кнопкою по значку програми в правому нижньому куті робочого столу. В меню оберіть "Віртуальні приводи", а потім пункт "Додати віртуальний SCSI привід". Почекайте трохи, через хвилину привід буде автоматично створений програмою.
3
Потім виберіть необхідний віртуальний привід і клікніть по кнопці "Монтувати образ". Після цього з'явиться вікно пошуку, де вам необхідно буде вказати шлях до віртуального образу диска. Знайшовши образ, виберіть його і натисніть кнопку "Відкрити". Образ буде змонтований у віртуальний привід.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XsLaNEBDHYU
Зверніть увагу
Для того, щоб відкривати образи дисків підійде будь-яка програма, що підтримує віртуальні приводи і монтування образів.
Корисна порада
Щоб відкрити образ диска без спеціальної програми для монтування в віртуальні приводи, можна спробувати архіватор WinRar.