Як прибрати з одягу смолу. Як очімтіть смолу з одягу.

Смола залишає на одязі плями, що не відпираються ні з першого, ні з десятого разу. Але не варто поспішати викидати забруднений річ, її ще можна спробувати врятувати за допомогою підручних засобів.
Вам знадобиться
  • - евкаліптова масло
  • - очищений керосин
  • - вершкове масло
  • - морозильна камера
  • - м'яка щітка
Інструкція
1
Вивести смолу з одягу допоможе евкаліптова олія, купувати яке потрібно в аптеці, уважно читаючи склад. Вам потрібно натуральне масло, а не синтетичний його замінник з ароматичними добавками. Нанесіть масло на смолу , обробіть пляма м'якою щіткою, виперіть річ звичайним способом в пральній машині.
2
Точно таким же чином можна спробувати прибрати пляма очищеним гасом без домішок. Його теж варто шукати в аптеці, а не на полицях господарського магазину.
3
Якщо після обробки вищезазначеними хімікатами пляма все ще не зійшло повністю, вам допоможе вершкове масло. Масло розчинить в собі смолу і прекрасно вимиється з тканини при температурі 40 ° C в пральній машині. Натріть пляму шматком масла, залиште на деякий час для впливу, виперіть річ.
4
Але іноді смола залишає після себе не просто плями, а цілі смоляні грудки, які не так-то просто розчинити чим би там не було. Надішліть забруднився річ в морозильну камеру на кілька годин або навіть на добу. Замерзнувши, смола стане крихкою і ламкою. Ви без зусиль зможете прибрати її, підчепивши звичайним ножем. У більшості випадків вона відходить, не залишаючи сліду. Якщо ж все-таки на тканини залишилася невелика пляма, видалити його можна будь-яким вищеописаним способом.