Як створити кисть в Фотошопі непрофесіоналові.

Незважаючи на жорстку конкуренцію з боку програм InDesign і Corel DRAW, Adobe Photoshop і раніше залишається основною графічною програмою для більшості веб-дизайнерів. Вона приваблива не тільки своєю відносною простотою, але і всілякими функціями, завдяки яким можна створити найнеймовірніші графічні побудови.

Маленький дизайнерський секрет Так звані кисті, створювані в Adobe Photoshop, є справжніми ноу-хау багатьох дизайнерів. Справа в тому, що вони надають найширші можливості для творчості і дозволяють знаходити нешаблонні рішення. Кожен досвідчений дизайнер знає, що створити кисть в Фотошопі означає оформити будь-яку свою роботу в оригінальному авторському стилі.

Створити кисть в Фотошопі: послідовність дій

Щоб приступити до створення своєї власної, унікальної кисті , зверніть увагу на встановлену на вашому комп'ютері версію Adobe Photoshop. Ще один важливий нюанс полягає в тому, що в англомовних і російськомовних версіях фотошопа назви необхідних для створення кистей меню будуть разлічаться.Ітак, щоб зробити кисть в Фотошопі, виберіть в меню пункт Редагування або Edit для англомовної версії. Потім вибирайте пункт Кисть або відповідно - Brush. Далі клацайте по пункту Меню, що випадає - Pop-up palette. Якщо ви використовуєте Фотошоп версії 5.0, вам буде необхідно вибрати пункт Створити кисть - Define Brushes. Звертаємо вашу увагу: якщо на вашому комп'ютері встановлений більш новий Фотошоп версії 6.0, то пункт Define Brushes з'явиться вже відразу при кліці по закладці Edit - Редагування! Як тільки ви виконаєте всі вищеописані дії, Фотошоп створить вашу нову кисть. Вам залишиться лише назвати її і зберегти на жорсткому диску серед інших кистей.

Зробити кисть в Фотошопі може кожен!

Як бачите, зробити кисть в Фотошопі не так вже й складно. Це не відніме у вас багато часу, зате підніме якість ваших робіт на новий художній рівень. Варто відзначити, що Adobe Photoshop дозволяє створювати десятки і навіть сотні нових кистей, а також змінювати або зовсім видаляти старі. Ще одна цікава можливість цієї програми - створення тимчасових кистей, які необхідні лише на певний термін. І останнє: всі створені вами кисті цілком підходять для використання і в програмі ImageReady. Так що, займаючись їх конструюванням, майте це на увазі.