Як вирізати музику з кліпів.

Ех, як часом буває красивий відеоряд, супроводжуючий ту чи іншу пісню. Як правило, це називається «кліп», і найчастіше саме адаптована пісня більше подобається слухачам і шанувальникам музикантів, ніж її студійна або радійна версія. Але як же бути, якщо ніде не можна знайти саме те, що звучало в кліпі? Адже на радіо це не прокрутять, в Інтернеті теж далеко не факт, що можна знайти. Що ж тоді залишається робити? Вирізати пісню з кліпу самим.
Інструкція
1
Не варто лякатися, в цьому немає нічого страшного. Уже давно канули в лету ті часи, де для того, щоб щось звідкись вирізати, необхідно було запасатися лезом, лупою і клеєм. Завдяки сучасним технологіям наш світ практично повністю став цифровим, що значно полегшує наше життя.
2
Отже, приступимо до «хірургічного» втручання в особисте життя кліпу. Для цього нам знадобиться програма Sony Vegas - виключно зручна річ для подібних операцій. Сама по собі ця програма може виконувати практично будь-які дії, щодо відео, і дуже багато з того, що стосується звуку.
3
Спочатку відкриваємо вікно програми. Якщо воно відкрилося на весь екран, то краще зменшити його до розмірів третини від перш займаного місця. Коли питання з розміром буде вирішено, то наводимо курсів на потрібний кліп, натискаємо ліву кнопку миші і перетягуємо відеофайл з папки на робочому столі в вікно програми. Саме для цього ми його і зменшували.
4
Коли процедура перенесення буде закінчена, вікну програми можна знову повернути первісний вигляд - у весь екран. Це буде навіть зручніше.
5
Отже, що ми маємо - дві доріжки (одна з відео, інша з аудіо). Якщо натиснути клавішу відтворення, то на обох доріжках одночасно почнеться рух смужок, які визначають пройдений час кліпу. Але так як нас цікавить тільки аудіо-файл, то на нього і звернемо увагу.
6
Виділяємо доріжку, яка містить в собі звук, копіюємо її, потім видаляємо всю інформацію, яка містилася у відкритому вікні. Потім створюємо нову доріжку, вставляємо виділений файл, зберігаємо в форматі mp3, присвоюємо будь вподобане назва - і насолоджуємося результатом своєї роботи.