Як прати кашемірове пальто. кашемірове пальто прання.

Вироби з кашеміру відрізняються особливою ніжністю, м'якістю і чутливістю до прання. Забруднене виріб очистити можна, але діяти при цьому слід вкрай акуратно, інакше ви ризикуєте зіпсувати його остаточно. Ручне або машинне прання безпечніше й ефективніше? Яким порошком користуватися? В якій воді прати? Як сушити? Якщо неправильно діяти на якомусь з етапів, пальто буде безнадійно зіпсовано, і носити ви його зможете тільки на дачі в холодну погоду.
Вам знадобиться
  • Рідкий засіб для прання делікатних виробів або шампунь, рушники/простирадло або плечики, кондиціонер для білизни, м'яка щітка.
Інструкція
1
Перш, ніж ви почнете прання, уважно ознайомтеся з інструкцією по догляду за вашим пальто. Вона знаходиться на ярличку і складається зі спеціальних знаків. Якщо стоїть знак, що забороняє прання, то вам доведеться скористатися послугами хімчистки. Але врахуйте, що бували випадки, коли в хімчистці речі були зіпсовані. Так пальто може виявитися не тільки недостатньо чистим, але і стати бляклим і деформованим. Деякі жінки, щоб уникнути цього, чистять не стираються пальто за допомогою «Vanish» для килимів. Результат, за їх словами, гідний і пальто не псується.
2
Деякі кашемірові пальта можна прати в машинці при мінімальній температурі в спеціальному або щадному режимі. Використовувати віджим вкрай не рекомендується. Засіб для прання при цьому має бути рідким, а не у вигляді порошку. І обов'язково при полосканні додайте кондиціонер.
3
При ручному пранні так само використовуйте холодну воду (15-30 градусів за Цельсієм) рідкий засіб для прання або шампунь. У ванні при цьому повинна бути велика кількість води. Виперіть. Найбрудніші місця потріть м'якою щіткою. Рясно прополощіть. Пом'якшите кондиціонером і знову прополощіть. Прасування після такої сушки може зовсім не знадобитися.
4
Варіантів сушки є два. Перший з них - вертикальна сушка: повісьте пальто на плічка, душем розправте всі складочки і залиште до повного висихання. Другий - горизонтальна сушка: випрану пальто покладіть на чисте простирадло або рушник, розправте складки, згорніть все це в валик (рідина краще вбереться), перекладіть на сухе рушник і залиште в горизонтальному положенні до висихання. Після цього погладьте пальто з вивороту, використовуючи несильний пар.