Як підключити комп'ютер до програвача.

Багатьом людям знайома ситуація - хочеться включити музику, та щоб голосніше, щоб стекла тремтіли і було чутно на три поверхи вгору і вниз, але наші навушники на таке не здатні ... Та й колонки з вихідною потужністю в п'ятнадцять ват теж не принесуть відчутного результату, до того ж вони недостатньо добре відтворюють баси ... Але є будинки відмінний музичний центр - потужний, новий, але далеко від комп'ютера . Що робити в даній ситуації розповість наша стаття.
Інструкція
1
Насамперед варто визначити вік програвача, а заодно й уточнити, чи є там функція відтворення з зовнішнього носія. Зазвичай подібна функція позначається як «AUX» і включити її можна тією ж кнопкою, що і переключаються радіокассетидіскі.
2
На задній стінці головного блоку музичного центру повинні знаходитися вільні роз'єми типу «тюльпанчик». Буде потрібно як мінімум два таких вихода.Когда огляд буде закінчений і ми опинимося повністю задоволені його результатом, то можна вирушати в магазин радіоелектроніки для покупки кабелю, що з'єднує комп'ютер і музичний центр.
3
Як правило, даний кабель продається довжиною один, п'ять або десять метрів. Якщо новоспечені колонки знаходяться поряд з комп'ютером, то буде достатньо і п'яти метрів (з запасом). Якщо ж програвач далеко і високо, то можна придбати десятиметровий кабель. Якщо ж такого з яких-небудь причин не виявиться у продажу, то можна буде взяти два п'ятиметрових і з'єднати їх в один.
4
На одному кінці кабелю знаходиться стандартний джек - штекер, який входить в аудіо роз'єм комп'ютера . На іншому кінці знаходяться тюльпани. Вони, відповідно, підключаються до музичного центру із зворотного боку.
5
Після підключення необхідно зробити деякі налаштування. Як мінімум - виставити на програвачі положення «AUX», для того, щоб звук, відтворений комп'ютером, звучав з адаптованих колонок.