Як видалити масляні плями на одязі. вивести масну пляму вершковим маслом.

З цією проблемою рано чи пізно стикається мама будь-якого хлопчика. Нові брюки, світла сорочка, але як побороти спокусу пройти повз нового мотоцикла або велосипеда, з яким возиться сусід. І ось на чистій одязі красується вже масляна пляма, яке звичайним способом відіпрати ніяк не вийде.
Вам знадобиться
  • - звичайне вершкове масло
  • - пральний порошок
  • - плямовивідник
Інструкція
1
Проти масла допоможе тільки масло. Може, це твердження і здасться комусь дивним, але насправді все так і є. Масло не розчиняється у воді, але воно розчиняється в маслі. Навіть саме застаріле жирну пляму можна вивести за допомогою звичайного вершкового масла. Тільки не беріть синтетичний маргарин. Може трапитися так, що пляма від вхідних у нього добавок виявиться ще стійкіше, ніж те, над яким ви в даний момент б'єтеся.
2
Ретельно натріть забруднюючи місце вершковим маслом, дайте жиру час для впливу, повторіть дію пару раз.
3
Засипте пляма пральним порошком. Дуже важливо використовувати саме порошок, а не мило чи гель для прання. Посилити дію порошку можна за допомогою якого-небудь засобу для виведення плям у вигляді солі або пасти.
4
Ретельно розітріть порошок по плямі, періодично опускайте тканину в невелику кількість теплої води і продовжуйте терти далі.
5
Сполосніть тканину під проточною водою, подивіться, чи вдалося вам видалити пляму. Якщо ні, повторіть ще раз процедуру з вершковим маслом і концентрованим пральним порошком.
6
Відправте річ в пральну машину і виперіть її на підходящому їй режимі з додаванням порошку і плямовивідника при температурі не нижче 40 ° C, щоб вершкове масло розчинилося, вимилось з тканини і віднесло з собою бруд.
Корисна порада
Деякі речі доведеться обробляти вершковим маслом 2 або 3 рази, але в підсумку пляма все-таки зникне.