Як побудувати будинок з газосилікатних блоків.

Газосилікатні блоки - це пористий пористий бетон, виготовлений з автоклавної просушуванням. Будівництво з них відповідає всім світовим стандартам. Вони легко піддаються обробці і укладанні. Будівництво проводиться в короткі терміни. Блоки не схильні до руйнування і гниття, відмінно зберігають тепло, є звукопоглощающим і негорючим матеріалом. При цьому їх ціна істотно відрізняється від цегли або газо блоків . Для несучих стін вибирайте блоки з великою щільністю не нижче 500-700 кг на кубічний метр. Блоки з низькою щільністю використовуються для утеплювальних робіт.
Інструкція
1
Встановіть фундамент залежно від стану ґрунту. Фундаменти встановлюються на глибину не менше 50-70 сантиметрів. Зробіть опалубку і отсипьте її піщано-гравійної подушкою. Якщо у вашій місцевості грунт слабкий або схильна пученію, то додатково вмонтуйте арматурний каркас. На суглинистой грунті або кам'яної каркас робити не обов'язково. Залийте фундамент. Заливати його можна виготовивши розчин самостійно в бетономішалці або купивши вже готовий розчин. Також фундамент можна встановлювати не заливальним способом, а викопати котлован і встановити залізобетонні стовпи або цільну залізобетонну плиту.
2
Газосилікатні блоки виготовлені з хорошими геометричними розмірами, і підганяти їх при кладці немає необхідності. Ви їх можете укладати як на звичайний розчин, так і на спеціальний клейовий, який продається в будівельних супермаркетах. Шви при кладці можна робити тонкі, особливо на клейовий основі. Єдиний недолік установки стін на клейовий основі - дорожнеча в порівнянні із звичайним розчином.
3
Дах зробіть по своєму архітекторському проекту.
4
Для додаткового утеплення будинку з газосилікатних блоків можна використовувати ті ж блоки, але більш низької щільності. Можете зробити звичайну обтяжку теплоізоляційним матеріалом і обробку на свій розсуд. Найчастіше обробку виробляють сайдингом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z3yPl8pKRIA