Як зшити шлейф. Як зшити плаття з шлейфом.

Шлейф сукні - подовжена на 20 см і більше задня частина Подолу, стелеться по підлозі. Рухи дами в сукню зі шлейфом сильно обмежені: можна йти тільки вперед, присісти або потанцювати зі шлейфом певного крою неможливо. Проте, така прикраса створює сильне враження і додає стрункість носительці сукні.
Інструкція
1
Існує декілька видів крою. Перший варіант: зробіть втачной клин в задній шов. При цьому довжина кроку збільшиться. Довжина клина повинна бути більше довжини основний спідниці на довжину шлейфа. Низ оформите плавної, округлої лінією.
2
Замість цього можете продовжити задній центральний шов на необхідну довжину. При цьому не забудьте на викрійці врахувати припуск на обробку (1-2 см.). Аналогічно подовжите і розширте бокові шви. Лінія низу також повинна бути округлої, але при моделюванні можна оформити його у вигляді тупоугольного трикутника або іншої фігури, в залежності від моделі сукні.
3
До низу дуже довгого шлейфа можна пришити колечко, яке можна надіти на палець. В цьому випадку, якщо вам захочеться потанцювати, ви можете прибрати шлейф. Він буде красиво майоріти при кружлянні.
Одним з популярних трендів останнім часом стала спідниця зі шлейфом . Такий крій робить модель дуже оригінальною і незвичайною. Спідниці з шлейфом стали дуже актуальними, оскільки вони доречні і з майкою жарким літом, і з ошатними блузами на фуршетних прийомах.
Інструкція
1
Розрахуйте точно ширину шлейфа, щоб він не вийшов занадто низьким. Якщо він виходить сильно расклешенним, то під час ходьби буде підіймав спідницю спереду. Виберіть для моделі вироби відповідний вам спосіб: розкрій «сонце» зі швом на талії, або покрій з декількох окремих клинів відрізних по талії.
2
Зробіть розкрій з окремих клинів. Для цього виготовте примірювальну спідницю з паперу або тонкої тканини. Вона повинна бути досить широкою для того, щоб точно визначити ширину шлейфа. Робіть на такому зразку різні уточнення.
3
Зробіть ззаду ширину більшу ніж спереду, щоб вийшов нахил спідниці. Візьміть тканину, розрахуйте чотири клина спереду і шість позаду. Якщо по лінії талії ширина переднього ліфа буде 44 см, то кожен клин має ширину 11 см, бо попереду має бути чотири клина. Якщо ширина по лінії талії ззаду пристрою дорівнює 36 см, то кожен з шести клинів буде по 6 см. Внизу по передній лінії всі клини повинні бути однакової ширини.
4
Відміряйте мінімальну довжину для шлейфа (20-30 см). Щоб правильно її розрахувати, виміряйте спідницю від талії до підлоги і додайте 50 см, це і буде шлейф.
5
Виконайте креслення одного переднього і задніх клинів спідниці. На великий аркуш паперу по черзі нанесіть клин переду двічі і тричі клин задньої частини. Зробіть креслення шлейфа, потім клини розріжте. Перенесіть кожен на тканину по два рази так, щоб часткова нитка тканини проходила точно по його середині. Потім все клини з'єднайте. Зробіть застібку по задній частині. З такої ж тканини прітачіте неширокий пояс по зрізу талії. Такий вид моделі потрібно носити з нижньою спідницею, ширина якої залежить від ширини основного вироби.
6
Зробіть в нижній спідниці шви трохи ширше, якщо це спідниця кльош. Якщо у вироби низ зайво розширений, то нижня спідниця повинна бути трохи вже, щоб не було додаткового розширення.
7
Шейте спідниці покрою «сонце» з тонких, летять тканин. Визначтеся з необхідною величиною розширення. Зробіть креслення виробу, що складається з одного півкола в половину обхвату талії. Проведіть лінію шлейфа овально. Виконайте лекало спочатку для спідниці довжиною до підлоги, після чого додайте необхідну величину шлейфа.