Як створити точку доступу в домашніх умовах. Як створити на комп'ютері точку доступу.

Перед початком створення точки доступу рекомендується закрити, а ще краще - деінсталювати всі програми, які мають відношення до використання Wi-Fi-адаптера. При цьому перевірте на своєму комп'ютері наявність вкладки Бездротові мережі, яка знаходиться в пункті Властивості в закладці Бездротове мережеве з'єднання. Воно, в свою чергу, розташоване в розділі Мережеві підключення.

Починаємо підключення Отже, подвійним кліком клацаємо по ярлику Бездротові мережі. Слідом за цим відкриється майстер підключення, який допоможе вам створити точку доступу. Натискаємо на кнопку Далі, потім тиснемо на неї ще раз. Після цього ви побачите вікно, в якому треба буде поставити галочку напроти пункту Ігнорувати відключене мережеве обладнання. Тиснемо Далі. Відкриється ще одне вікно, в якому потрібно поставити крапку навпроти першого пункту. Знову тиснемо Далі.

Створити точку доступу через майстра настройки

У вікні робимо клік по своєму типу інтернет-підключення і тиснемо Далі. Що з'явилися слідом два вікна можна проігнорувати. В них потрібно ввести ім'я комп'ютера і робочу групу, тому це можна залишити на потім. Щоб створити точку доступу, тисніть Далі. На моніторі комп'ютера з'являться всі параметри, які ви тільки що налаштували. Перевірте їх уважним чином і знову тисніть Далі. Тепер майстер настройки приступить до застосування ваших параметрів. Як тільки він закінчить, ви побачите спеціальне меню, в якому необхідно вибрати позицію Просто завершити роботу майстра. Тиснемо Далі, потім - Готово. Після цього перезавантажуйте комп'ютер.

Зробити точку доступу за допомогою протоколу інтернету TCP/IP

Після перезавантаження відкривайте папку Мережеві підключення і тисніть правою кнопкою миші по пункту Бездротове мережеве з'єднання. Слідом за цим відкриється меню, в якому потрібно вибрати Властивості. У знов вікні, вибирайте Протокол інтернету TCP/IP і тисніть на Властивості. В наступному вікні вводите ваш IP-адресу та маску підмережі. Щоб зробити точку доступу, встановіть драйвера Wi-Fi-адаптера. Після цього в системному треї ви побачите спеціальний ярлик. Два рази клікніть по ньому, потім відкриється вікно налаштувань Точки доступу. Набирайте в нього ім'я своєї мережі - SSID. Там же натискайте на кнопку Security setting. Вона відкриває вікно, в якому необхідно ввести пароль вашої нової точки. Після цього тисніть на кнопку OK і закривайте вікно. Установка точки доступу повністю завершена!

Щоб створити власну мережу Wi-Fi в домашніх умовах можна використовувати кілька методів. Найбільш дешевий і раціональний з них - підключення та налаштування підходящого Wi-Fi адаптера.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi адаптер.
Інструкція
1
Виберіть Wi-Fi адаптер, який підтримує режим роботи в якості бездротової точки доступу. Вивчіть інструкцію до пристрою перед його придбанням. Переконайтеся в тому, що воно підтримує режим Soft + AP.
2
Підключіть придбаний Wi-Fi адаптер до USB-роз'єму або PCI-слоту материнської плати. Увімкніть комп'ютер. Встановіть програмне забезпечення для даного Wi-Fi адаптера. В даному випадку це буде утиліта ASUS WLAN. Перезавантажте ПК для застосування налаштувань пристрою.
3
Створіть і налаштуйте підключення до інтернету. Переконайтеся в тому, що воно активно. Природно, даний пункт передбачає наявність кабельного з'єднання з інтернетом у комп'ютера, в який встановлений Wi-Fi адаптер.
4
Запустіть встановлену програму. Виберіть меню Config. Тепер відкрийте вкладку SoftAP для настройки адаптера в режимі точки доступу. Активуйте пункт Soft AP Mode, встановивши прапорець біля відповідного напису.
5
Тепер в поле Internet встановіть галочку напроти пункту Enable ICS. У нижній частині екрану знайдіть назву вашого підключення до інтернету. Перенесіть його курсором в поле Internet. Натисніть кнопку Apply, щоб зберегти параметри налаштувань цього меню.
6
Тепер відкрийте меню WPS. Відкрийте вкладку Status. Переконайтеся в тому, що ваша бездротова точка доступу активна. Перейдіть до вкладки Access Control. В даному меню вам необхідно встановити значення MAC-адрес мережевих адаптерів, які можуть отримувати доступ до вашої точки доступу. Увімкніть ноутбук і натисніть клавіші Win і R. У вікні, введіть команду cmd.
7
Тепер в новому меню наберіть рядок ipconfig/all і натисніть клавішу Enter. Знайдіть і випишіть значення МАС-адреси бездротового адаптера. Тепер введіть це значення в поле Access Control List. Встановіть параметр Accept для цього МАС-адреси.
8
Проведіть аналогічну процедуру для забезпечення доступу інших пристроїв до вашої Wi-Fi мережі. Натисніть кнопку Apply для збереження змін.