Як видалити накип у пральних машинах.

Поступово на нагрівальному елементі пральної машини утворюється шар накипу. Це зустрічається навіть при регулярному застосування засобів пом'якшуючих воду і перешкоджають її утворенню. Своєчасна турбота про машинці продовжить термін її експлуатації, особливо це актуально в регіонах з поганою якістю води. Видаляти накип з використанням засобів рекомендується раз на місяць.
Інструкція
1
Купіть в магазині "антинакипін". Він зазвичай добре видаляє відкладення з тени і не псує гумові елементи в барабані машинки. Беріть обов'язково те, що має позначку «Для видалення накипу зі пральних машинок-автомат». Засіб для видалення накипу в чайниках використовувати не можна, воно зашкодить не тільки гумки, а й зрадить мутний відтінок склу. Запускайте машинку в холостому режимі, а потрібну температуру подивіться на упаковці.
2
Якщо використовувати спеціальний засіб ви боїтеся, візьміть 80-150 г лимонної кислоти і покладіть в барабан. Після чого встановіть програму з температурним режимом 60-90 градусів. Після завершення циклу прання подивіться під гумовими елементами і в барабані відпали шматочки іржі, які слід прибрати.
3
Можете викликати майстра, і він за допомогою професійних засобів очистить нагрівальний елемент машинки. Вартість очищення залежить від кількості накипу і використовуваного засобу.
Корисна порада
Не додавайте агресивні кислоти. Ви зіпсуєте не тільки гумки в барабані, а й покриття. Після чого зазвичай з'являється іржа, і машинка-автомат приходить в непридатний стан.