Як встановити правильно час.

Точність - ввічливість не тільки королів, а й кожного поважаючого себе сучасної людини. Щоб ваш комп'ютер показував правильне час з точністю до секунди, слід виконати прості настройки системних годин.
Інструкція
1
Клацніть в області повідомлень панелі завдань піктограму годин і перейдіть в розділ налаштувань, натиснувши «Зміна установок дати та часу».
2
У діалоговому вікні «Дата і час » перейдіть на вкладку «Час по інтернету» і натисніть кнопку «Змінити параметри».
3
Якщо комп'ютер не має постійного підключення до інтернету, в діалоговому вікні «Налаштування часу по інтернету» натисніть кнопку «Оновити зараз», щоб встановити точне час в даний момент.
4
Якщо комп'ютер постійно підключений до інтернету, встановіть прапорець «Синхронізувати з сервером часу в інтернеті» і натисніть кнопку «ОК». З цього моменту час на комп'ютері буде періодично оновлюватися, звіряючись з точними годинами в інтернеті.
Незважаючи на те, що операційна система Windows ХР випущена була вже досить давно, вона все одно залишається дуже популярною і затребуваною. Якщо її правильно налаштувати, то ваш комп'ютер буде працювати стабільно і без збоїв. Важливим фактором в налаштуванні ОС є настройка часу, яка потрібна для стабільної роботи системи. Якщо на вашому комп'ютері неправильно встановлена дата і час, можуть виникнуть проблеми з оновленням антивірусної програми або з реєстрацією певного програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows XP.
Інструкція
1
Натисніть «Пуск». Далі пройдіть на «Панель управління». На панелі управління знайдіть компонент «Дата і час» і виберіть його. З'явиться вікно, яке буде розділене на дві частини. У його лівій частині ви можете налаштувати дату. В цьому вікні є дві стрілочки. Крайня стрілочка зліва дозволяє вибрати місяць. Натисніть на неї, і з'явиться список місяців. Виберіть потрібний.
2
Стрелочки, які знаходяться правіше, дозволяють встановити рік. З їх допомогою виберіть рік. Як альтернативу можна просто виділити його лівою кнопкою мишки, після чого прописати потрібний за допомогою клавіш. Після того як ви виберіть місяць та рік, переходите до вибору дати. У вікні знаходиться календар. Просто виберіть правильну дату в цьому календарі.
3
У правій частині вікна знаходиться зображення годинника. Під ними є показник часу: години, хвилини і секунди. Справа знаходиться стрілочка. Виділіть спочатку годинник, після чого за допомогою стрілочок виберіть правильний показник. Потім також налаштуйте хвилини і секунди. У цьому випадку крім стрелочек можна використовувати і клавіатуру. Після здійснення всіх налаштувань натисніть кнопку «Застосувати», і всі налаштування будуть збережені.
4
Після цього перейдіть у вкладку «Часовий пояс». Натисніть по стрілочки. З'явиться список часових поясів. Виберіть в цьому списку часовий пояс, в якому ви проживаєте. Після цього також натисніть «Застосувати». При бажанні можете встановити прапорець навпроти рядка «Перехід на літній час і назад», якщо у вашому регіоні такий перехід здійснюється.
5
Далі перейдіть у вкладку «Час інтернету». Встановіть прапорець навпроти рядка «Виконувати синхронізацію з сервером часу в інтернеті». Потім також натисніть «Застосувати». Тепер час буде автоматично синхронізуватися з інтернетом. Закрийте вікно. Ви побачите, що час, який відображається в нижньому правому куті робочого столу, змінено.