Як створити загальну папку.

Щоб створити загальну папку, ви можете скористатися спеціальними клієнтськими програмами, наприклад - Microsoft Outlook. Для цього необхідно натиснути правою клавішею миші в області переходів Загальна папка, а потім натиснути на кнопку Створити папку. При цьому створена вами загальна папка буде успадковувати всі параметри батьківської папки за замовчуванням. Це передбачає, в тому числі, і основні параметри дозволів.

Створити загальну папку можна за допомогою програми Exchange До слова, створити загальну папку можна не тільки за допомогою Microsoft Outlook, але і консолі керування Exchange. Робити це рекомендується маючи на комп'ютері версію Exchange 2007 з встановленим пакетом оновлень 1, більш відомим як Service Pack 1.Чтоби приступити до створення загальної папки, запустіть консоль управління Exchange. У розпочатому дереві консолі клікніть лівою клавішею мишки по пункту Інструменти. Після цього натискайте на пункт? Консоль управління загальними папками, яка знаходиться в області результатів. Далі створити загальну папку вам допоможе команда Відкрити засіб, яка відкриває консоль управління загальними папками.

Вірний спосіб зробити загальну папку

Щоб продовжити створення загальної папки, клікніть по вузлу Загальні папки, який знаходиться в дереві загальних папок. Зазначимо, що цей же вузол можна розгорнути і за замовчуванням. Потім відзначте папку, в якій необхідно зробити загальну папку.Вслед за цим виберіть команду Створити загальну папку в області дій. При цьому автоматично запуститься майстер створення загальних папок. Вам залишається ввести в поле Ім'я назву для створюваної вами нової загальної папки. Ця графа знаходиться безпосередньо на робочій страніце.После цього переконайтеся, що в графі Шлях коректно зафіксований шлях до створеної загальної папці. Потім натискайте на кнопку Створити, яка і завершує процес створення загальної папки. При цьому на сторіночці Завершення в графі Сводка з'явиться повідомлення, яке проінформує вас про те, що була створена нова загальна папка. Також у зведенні буде видна команда командної консолі Exchange, яка застосовувалася для створення загальної папки. Завершіть весь процес, якшо лівою клавішею миші по кнопці Готово. Тепер ви можете використовувати нову загальну папку.