Як підключити магнітоллу. Яким кольором провід rem.

На жаль, стандартні ISO роз'єми мають не всі види магнітол, і частіше підключити магнітолу необхідно самостійно. До цього процесу потрібно поставитися досить уважно, так як переполюсовка понесе за собою ряд проблем, аж до несправності пристрою.
Інструкція
1
Зніміть рамку з корпусу магнітоли. Встановіть рамку в передбачене для магнітоли місце, зазвичай вони стандартного розміру. Відігніть пелюстки на рамці викруткою так, щоб вона надійно закріпилася в отворі корпусу.
2
Отсоедините акумуляторну батарею. Провід жовтого кольору (BAT) відповідає за повну пам'ять налаштувань пристрою, підключіть до постійного плюса. Провід червоного кольору (ACC) забезпечує основне живлення, підключіть до плюсової клеми замка запалювання. В деяких моделях вже є в колодці окремо проведений провід. Його можна визначити за допомогою тестера.
3
Чорний провід - це маса або мінус. Підключіть його на кузов, там завжди мінусова полярність. Блакитний провід (REM) - підключення до плюса. Це доступ до активної антені та дистанційного включенню підсилювача. Якщо підсилювачів декілька, то встановіть додаткове пятіконтактний реле.
4
Для роботи ілюмінації слід підключити магнітолу проводом оранжевого кольору до клеми, де з'являється плюс при включенні габаритів. Жовто-чорний провід (іноді колір може бути змінений) (MUTE) - підключайте при наявності комплекту Hands - Free. При відсутності такого підключати цей провід нікуди не потрібно.
5
Білий або біло-чорний (можливі варіації) підключіть до лівого переднього динаміку. Сірий або сіро-чорний підключіть до правого переднього динаміку. Зелений або зелено-чорний підключіть до лівого заднього динаміку. Фіолетовий або фіолетово-чорний підключіть до правого заднього динаміку.
6
Вставте магнітолу в гніздо до характерного клацання. Перевірте всі функції магнітоли. Прослухайте якість звуку. Якщо воно не задовільний, можливо слід відрегулювати звукові параметри в настройках пристрою.