Як обтягнути стеля. зняти стелю в машині.

Для одних машина - недосяжна мрія, для інших - засіб пересування, для третіх - знаковий предмет, що означає все незвідані дороги. У кожному разі, машина вимагає турботи і ласки, якщо хочете. А коли в машині ламається якась деталь, господар страждає як від своєї травми. І якщо в машині зіпсувався стеля , водій в прямому сенсі хапається за голову.
Інструкція
1
Отже, чому ж псуються стелі в машинах. По-перше, на це впливають кліматичні умови, перепади температур, вологість. По-друге, якість виготовлення обшивки автомобілів вітчизняного автопрому залишає бажати кращого. І по-третє, банально, від старості.І що ж робити, запитаєте ви. Стеля необхідно обтягнути заново.
2
Підберіть матеріал, яким ви будете обтягувати стеля і обклеювати салон, купіть клей (краще в балончику), чистий бензин для знежирення поверхні. Матеріал повинен бути щільний, але не товстий.
3
Розберіть стеля і акуратно витягніть його з салону автомобіля через передні двері.
4
Позбавтеся від старої оббивки стелі, знежирте поверхню.
5
Розкладіть нову тканину на плоскій поверхні, покладіть зверху підготовлений стеля і обріжте тканину по контуру, залишаючи припуски на подгибку 5-7 см.
6
Переверніть стеля так, щоб тканина виявилася зверху. Відігніть частина тканини 10-15 см, нанесіть на неї і на поверхню стелі клей, щільно притисніть, намагаючись пропрасувати всі рельєфні ділянки.
7
Акуратно, смуга за смугою, приклеюйте тканину на стеля , залишаючи недоторканими тільки краю. Після висихання клею (інструкцію читайте на упаковці), обережно загніть краю тканини, зробіть насічки, щоб вона лягла рівно, і приклейте її супермоментом.
8
Проріжте отвори для кріплення ручок, світильників, козирків.
9
Оберніть виворітного стороною тканини козирок і акуратно обшийте його голкою з ниткою з трьох сторін. Вийміть козирок з отриманого чохла, виверніть чохол назовні, вставте козирок і зшийте четверту сторону потайним швом.Потолок готовий до установки в машині.