Як поставити стару прошивку. Як поставити іншу прошивку на ipod.

Відомий у всьому світі мультимедійний плеєр Ipod постійно вдосконалюється програмістами компанії Apple. Практично щороку виходять нові прошивки для цього плеєра, які збільшують функціональність, а також додає нові можливості цьому плеєру. Але для кожного користувача певна версія прошивки виглядає по-різному: одному подобаються нові можливості, а іншому ці можливості можуть і не сподобатися. Система оновлення Apple дозволяє не тільки оновити версію прошивки, але і зробити повернення колишньою.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення ITunes, плеєр IPod.
Інструкція
1
При оновленні прошивки можна зіткнутися з появою нових функцій, які вас можуть не влаштувати, для відкату нової прошивки необхідно скачати програму iTunes, бажано ту версію, якої була проведена прошивка в перший раз. Видаліть колишню версію цієї програми, а після перезавантаження встановіть недавно закачаний версію.
2
При появі помилки, в якій буде вказано порушення в цілісності файлу iTunes Library.itl, відкрийте папку C: \ Documents and Settings \ Користувач \ Мої документи \ Моя музика \ iTunes (для Windows XP) або C: \ Users \ Користувач \ Music \ iTunes (для Windows Vista) в провіднику. Потім перейменуйте його в файл iTunes Library_old.itl
3
Закачайте стару версію прошивки або знайдіть її на своєму жорсткому диску. Запустіть свій IPod в режимі DFU. Підключіть його до вашого комп'ютера, потім запустіть програму iTunes. Затисніть 2 клавіші (клавішу Home і клавішу виключення) до повного відключення пристрою. Через одну секунду після виключення плеєра, відіжміть кнопку вимикання плеєра, а кнопку Home притримайте.
4
Через деякий час в iTunes визначиться ваш плеєр, але екран плеєра не загориться. Тепер можна відпустити кнопку Home. Ця операція обов'язкова, інакше плеєр просто включиться. В програмі виберіть режим «Відновлення». Затисніть клавішу Shift, потім вкажіть місце розташування прошивки. Після виконання відновлення прошивки, всі дані з носія плеєра будуть стерті.