Як додати слоти.

У будь-якому ноутбуці, як і в комп'ютері, є слоти для планок оперативної пам'яті. У народі вона називається «оперативкою». Визначити розмір встановленої оперативної пам'яті дуже легко. При нестачі оперативної пам'яті, користувач докуповує одну або дві планки, щоб встановити їх в свою машину. Установка оперативної пам'яті в корпус системного блоку набагато простіше, ніж в корпус ноутбука. Про те, як правильно додати планку пам'яті в вільний слот ноутбука, читайте далі.
Вам знадобиться
  • Ноутбук ASUS, планка оперативної пам'яті.
Інструкція
1
Для визначення розміру оперативної пам'яті вашого ноутбука досить натиснути правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер», і у вікні, ви зможете побачити конфігурацію системи. Якщо у вашій системі встановлено 512 Мб оперативної пам'яті, а відображається трохи менше, то частина пам'яті забирає ваша відеокарта, швидше за все, вона вбудована в материнську плату.
2
Щоб дістатися до материнської плати, а зокрема до слотів оперативної пам'яті ноутбука ASUS, необхідно зняти клавіатуру. Верхню панель посуньте вліво, вона вийде з пазів, потім її можна повністю зняти. Тепер стала вільною клавіатура. Відкиньте її назад, підклавши під неї папір або тканину.
3
Під клавіатурою необхідно викрутити два болти, які тримають металевий екран над слотами оперативної пам'яті. Під екраном ви побачите шукані слоти . В одному з них буде встановлена одна планка. Ви можете додати другу планку. Величина обсягу пам'яті нової планки не має значення. Набагато важливіше знати, що вони одного виду: DDR, DDR2, DIMM і т.д.
4
Мета досягнута, залишилося зібрати все те, що ви розібрали. Збирати необхідно в зворотній послідовності. Завершивши виконання зборки ноутбука, увімкніть його. Після завантаження операційної системи натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер». Подивіться значення, яке знаходиться в самій нижній сходинці, воно повинно збільшитися. Якщо це сталося - ви все зробили правильно.