Як вибрати вбудовану кухню.

Про те, як вибрати вбудовану кухню , ви можете дізнатися в будь-якому меблевому салоні. Але щоб згодом не розчаруватися в покупці і не витратити зайвих грошей, варто мати уявлення про можливості її устаткування і надати допомогу дизайнеру в задоволенні ваших потреб.
Інструкція
1
Визначте набір необхідних вам предметів і постарайтеся намітити їх майбутнє розташування, виходячи з площі кухні і фінансових можливостей.
2
Виходите з принципів зручності та доцільності. Всі деталі інтер'єру повинні знаходитися в такому співвідношенні один з одним, щоб жоден рух не було зайвим, або скрутним.
3
Купуйте техніку в спеціалізованих магазинах. При замовленні її разом з меблями гарантія дається вкрай рідко. Відвідайте кілька торгових точок побутової техніки та дізнайтеся про надійшли новинках, акції, знижки, термінах гарантій та іншу актуальну інформацію.
4
Визначтеся з моделлю холодильника і виберіть шафа для нього. Стандартна глибина цих шаф - 60 см. Вони можуть бути призначені тільки для холодильника або мати невелике верхнє відділення. Дверцята для морозильної камери встановлюються в залежності від моделі - вгорі або внизу.
5
Виберіть кухонну плиту. Тумби для неї можуть бути лінійними і кутовими, вони виготовляються виходячи з розмірів техніки. Плоскі плити без духовки врізаються в робочий стіл. Духова шафа при цьому доведеться купувати окремо. Розмістити його краще на рівні очей. Для цього існують високі тумби і спеціальні шафи з декількома відділеннями, де можна також поставити мікрохвильовку і посуд.
6
Над плитою залиште місце для витяжки. Вона не повинна бути менше плити по ширині. Витяжки бувають прихованими, вони призначені для установки в спеціальні шафи. Ці моделі підходять для компактних 60-ти сантиметрових плит. Декоративні витяжки розрізняються великою різноманітністю розмірів, їх ширина може становити 60, 90 і 120 см, також існують кутові варіанти 90х90 і 105х105.
7
Виберіть посудомийну і пральну машину. Для цієї техніки виготовляються два види тумб: з фронтальним і прихованої панеллю управління, що залежить від моделі машин.
8
Перед тим як вибрати вбудовану кухню , зверніться в кілька меблевих салонів, дочекайтеся їх пропозицій і виберіть найбільш вигідний варіант.
9
Починайте робити ремонт на кухні тільки поле того, як остаточно визначилися з дизайн-проектом. В цьому випадку вам не доведеться переробляти розпочату роботу.
Вбудовані меблі придбала дуже велику популярність, так як вона функціональна, зручна і залишає багато простору для любителів мінімалізму. Вибір такого предмета інтер'єру повинен бути зваженим і розсудливим.
Інструкція
1
Вбудовані меблі майже завжди роблять під замовлення, так як мало типових квартир або будинків, та приміщення, куди буде монтуватися меблі, індивідуальні за розміром і дизайном. Великий плюс вбудованих меблів в тому, що можна спроектувати спеціально для себе зручну гардеробну, шафа в ніші, нестандартну кухню або незвичайну вітальню з кіно зоною. Будь-який предмет вбудованих меблів буде індивідуальним, по ваших розмірах і інтер'єрним перевагам. При виборі вбудованих меблів потрібно відштовхуватися від основних факторів.
2
Глвное - функціональність. Роблячи меблі за індивідуальним розміром і фасоном, ви повинні бути впевнені в тому, що вам буде напевно зручно їй користуватися. Краще якщо в цьому вам допоможе спеціаліст, так як існують певні стандарти висот і глибин. Ваші особисті уподобання теж повинні враховуватися, але буває і так, що фізично те, що ви бажаєте, не може бути втілено в дійсність. Полички, шухлядки, гачечки та багато іншого - все, що ви собі задумали, повинно вміститися в ту модель меблів, яку ви обираєте.
3
Часто, вбудовані меблі, несе акцент в загальному інтер'єрі. Існує дуже багато колірних і фактурних рішень. Великий вибір матеріалу для фасадної частини вашої вбудованих меблів. Головне, щоб у підсумку вона гармонійно, грамотно і актуально поєднувалася. Скористаєтеся послугою дизайнера, з ним буде простіше зробити вибір основного кольору, матеріалу і фурнітури. Ви можете підкреслити свою індивідуальність і родзинку в майбутньому гарнітурі. І тоді точно можете бути впевнені в тому, що більше ні в кого не зустрінете такий предмет інтер'єру.
4
Оскільки вбудовані меблі - це не серійне виробництво, то, як правило, по ціновій категорії вона дорожче типовий. Але все ж для вас ціна повинна бути посильною. Якщо вам пропонують дорогі варіанти, які не по кишені, то варто розглянути можливість здешевлення. Це можна зробити, заощадивши на кріпленнях, фурнітурі або корпусі майбутніх меблів. Що стосується кріплень, то є хороші марки з невідомих брендів, вони іноді на порядок дешевше, ніж відомі. Можна здешевлювати майбутню меблі, вибравши простий корпус, так як, як правило, він не є основним у загальній конструкції, а часто його навіть не видно, так як він поміщається в нішу.