Як створити своє шоу. оздать своє інтернет-шоу.

Створення свого шоу - амбітна і захоплююча задача. Для її втілення, безумовно, необхідно мати хоча б основними знаннями в області сценічного мистецтва, художнім смаком і інтуїтивним баченням. Хтось скаже, що реалізація такої мети під силу лише професіоналам з багаторічним досвідом. Однак історія знає немало тріумфальних проривів, заснованих виключно на вірі у власні сили і талант. Тому, якщо впевненість у своїх можливостях бере верх над сумнівами, сміливо вирушайте в нехай, озброївшись покроковою інструкцією створення шоу !
Інструкція
1
По-перше, визначтеся з жанровим напрямком, в рамках якого буде створюватися і існувати ваше шоу . Чи буде це танцювальне, музичне, циркове, Ілюзійне або якесь інше шоу - питання принципове. Ваш вибір зумовить характер наступних кроків.
2
Позначте свою цільову аудиторію - основні параметри ваших потенційних глядачів: вік, соціальний статус, інтереси, смаки і т.д. Потрібно розуміти, кому ви збираєтеся показувати свою шоу -Программа.
3
Як правило, шоу -проекти, особливо яскраві і барвисті, вимагають значних фінансових вкладень. Тому без підрахунку не обойтісь.Еслі у вас немає власного приміщення, придатного для проведення репетицій, його доведеться арендовать.Не забудьте включити до кошторису вартість покупки, пошиття або оренди сценічних костюмів, розробки і створення реквізиту і декорацій.
4
Ну і яке ж шоу без трупи. Займіться підбором артистичного складу. Це завдання можна вирішити кількома способами: • самостійно, якщо ви довіряєте власним професіоналізму та/або чуттю; • вдатися до допомоги спеціалізованих сайтів з докладною інформацією про артистів будь-яких жанрових напрямків. Наприклад: www.baza-artistov.ruwww.partyinfo.ru, www.eventcatalog.ruразместіть оголошення про кастинг на сайтах оголошень у відповідних розділах; • звернутися в професійне кастингові агентство. Не полінуйтеся навести довідки, перш ніж віддати перевагу тій чи іншій організації.
5
Ключовою фігурою вашого шоу повинен стати режисер. Від нього багато в чому залежатиме кінцевий художній результат. Поцікавтеся, хто займався постановкою успішних шоу вашої категорії або суміжних (якщо, звичайно, ви не збираєтеся реалізуватися в цій ролі самостійно). Зв'яжіться з цими людьми з пропозицією про співпрацю. Знайти контактні дані в умовах інтернет простору, як правило, не становить великої праці. Наприклад, через соціальні мережі. Тепер можна переступати до етапу сценічного втілення ідеї.
6
Вирішіть, чи хочете ви повідати «миру» про своє шоу або будете задовольнятися глядацькою увагою вузького кола людей в особі ваших родичів і друзів. Якщо другий варіант не потребує значних зусиль і фінансових витрат, то перший передбачає ряд дій: • визначитеся з методами донесення інформації про ваше шоу , які удосталь пропонують сучасні рекламні та pr-технології. На цьому етапі також можна скористатися послугами фахівців у цій галузі; • налагодьте контакти з прокатниками (організаторами концертів та святкових заходів на різних концертних майданчиках). Це посередники між вами (вашим шоу ), а, отже, глядачами. Слідуйте тією ж схемою, що й у випадку з пошуком режисера.
Корисна порада
Дерзайте, і, можливо, незабаром весь світ дізнається про ваше шоу!