Як зшити пов'язку для сну. Окуляри для сну своїми руками.

Для повноцінного комфортного сну людині потрібна тиша і темрява. Але якщо беруші можна придбати в будь-якій аптеці, то з пов'язкою для сну складніше. А адже цей необхідний аксесуар врятує ваш сон в дорозі, захистить від світла фар проїжджаючих машин, допоможе не прокидатися влітку в п'ять ранку разом із сонечком, в той час, як вам на роботу до десяти. Вихід один - зшити маску для сну своїми руками, тим більше, що ви зможете самі вибрати колір і візерунок. Можна зробити кілька пов'язок - кожна під свою ночнушку і настрій.
Вам знадобиться
  • Дві смуги тканини (одна тканина повинна бути приємною і м'якою на дотик - для внутрішньої сторони, інша - на ваш смак), гумка, тасьма, голки, нитки, ножиці, намистини, олівець, папір.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і намалюйте на ньому викрійку. Для спрощення завдання можете просто по контуру обвести свої сонячні окуляри. Пам'ятайте, що маска для сну повинна бути достатньо широкою, щоб не сповзати.
2
Виріжте вийшла викрійку і прикладайте до відрізків тканини. Обведіть викрійку по контуру, не забувши залишити близько сантиметра на шви, і виріжте тепер вже з тканини.
3
Отже, у вас вийшли заготовки для вашої пов'язки. Складіть викрійки лицьовою стороною всередину і зшийте, залишивши з боків розрізи, куди ви пізніше вставите гумку.
4
Після того, як маска зшита, вивертайте її лицьовою стороною назовні. Пришийте гумку, пам'ятаючи, що пов'язка не повинна спадати в сні, але і гумка не повинна вам жати - так ви взагалі не заснете.
5
Тепер справа за декоруванням. Візьміть тасьму і обшийте їй пов'язку. Бісером і намистинами можна вишити візерунок. Загалом, дайте простір вашої фантазії!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oBMUTrGAsAc
Зверніть увагу
Не беріть занадто вузьку гумку. Краще, якщо її ширина буде 2-3 см.
Корисна порада
Передивіться фільм «Завтра у Тіффані». Пов'язка для сну головної героїні дасть вам стимул до роботи і ідеї для дизайну.