Як зшити пляжну сумку. Зшити пляжну сумку своїми руками.

З початком пляжного сезону виникає потреба в пляжних сумках. Купити цей недорогий аксесуар можна практично на кожному розі. Тільки навіщо витрачатися, якщо у вас є фантазія, півтора метра тканини і 20 хвилин вільного часу? Простий крій, низька собівартість і безліч варіантів оформлення роблять пляжні сумки ідеальним об'єктом для рукоділля.
Вам знадобиться
  • Тканина, фломастер по тканині/мілкий, лінійка, ножиці, англійські шпильки, нитки, швейна машинка
Інструкція
1
Виберіть тканину для сумки. Вона повинна бути щільною і міцною, а за кольором - поєднуватися з одягом (можна зшити кілька сумок, підходящих до різних нарядам). Виріжте з полотна прямокутник висотою 50 см і шириною 40 см. Складіть лицьовою стороною всередину і прошийте з боків, відступивши від краю 1 см, прямий рядком. У самого краю пройдіться швом "зигзаг" з маленьким кроком.
2
Щоб сформувати дно сумки, відступите від місця згину тканини 4 см і пальцями з'єднайте бічні шви сумки з її дном з обох сторін. В результаті з боків повинні вийти трикутники, підстава яких потрібно прострочити.
3
Верхню частину сумки загорніть на себе, тобто виверніть на виворітну сторону, на 1 см і прострочіть зигзагом. Навіщо знову загорніть, але вже на 3 см, і прошийте прямий рядком по всьому периметру.
4
Розкроїте ручки для сумки довжиною 50 см і шириною 7 см. Складіть їх навпіл, лицьовою стороною всередину, і прострочіть в одному сантиметрі від краю, залишивши отвір для вивертання.
5
Виверніть ручки на лицьову сторону, отутюжьте їх і пришити до сумки з внутрішньої сторони, прострочити по периметру і хрест-навхрест місце з'єднання з сумкою.
Корисна порада
Для більшої міцності при підгинанні верху сумки можна додатково вшити смугу щільної тканини, наприклад, джинсового.