Як встановити погоду на робочий стіл. Як встановити погоду на комп'ютері.

Не дуже зручно всякий раз, коли потрібно дізнатися температуру за вікном і прогноз погоди, відкривати в браузері відповідну сторінку. Набагато краще буде встановити гаджет з погодним інформером, який буде автоматично оновлювати температурні значення і показувати прогноз.
Інструкція
1
Якщо на ваш комп'ютер встановлена операційна система Windows 7, перейдіть на один з наступних сайтів: www.sevengadgets.ru або www.wingadget.ru. В поле пошуку введіть слово Weather. На новій сторінці виберіть зі списку сподобався вам гаджет і скачайте його на свій комп'ютер. Після завершення завантаження виконайте установку гаджета, який буде поміщений на робочий стіл. Клацніть на кнопці налаштувань поруч з гаджетом і встановіть своє місто і інші параметри.
2
Якщо ви користуєтеся більш ранніми версіями Windows, відкрийте сайт www.google.ru і в меню перейдіть за посиланням «Ще», а потім «іншого». На сторінці, виберіть розділ Desctop і скачайте додаток на свій комп'ютер. Після завершення завантаження виконайте установку програми. Відразу після її появи на робочому стіл е ви побачите серед інших встановлених гаджетів погодний інформер. У його настройках також можна вибрати своє місто і вказати інші параметри відображення погоди на вашому робочому стіл е.