Як подивитися залишок рахунку.

Переглянути залишок на рахунку при наявності карти можна в банкоматі. Якщо ж до рахунку підключений інтернет-банкінг (багатьма кредитними організаціями це робиться за замовчуванням і безкоштовно), незалежно від наявності картки доступний залишок можна побачити після авторизації в системі.
Вам знадобиться
  • - банківська карта (за наявності) та банкомат;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Щоб побачити баланс рахунки в банкоматі, вставте в нього карту, введіть ПІН-код і виберіть в меню на екрані опцію «Залишок на рахунку» або іншу з близьким за змістом названіем.Чаще всього банкомат запропонує вибір, на екран вивести суму або на чек. Деякі відразу роздруковують чек. Потім пристрій може запитати, чи бажаєте ви продовжити роботу. Є й такі, які відразу повертають карту, і при бажанні здійснити іншу операцію, вам доведеться знову вставляти карту і вводити ПІН. Можливий і варіант запиту коду перед кожною новою операціей.Проверка балансу в пристрої свого банку в більшості випадків безкоштовна. В сторонніх часто може стягуватися комісія.
2
Якщо ви хочете перевірити рахунок через інтернет-банкінг, відкрийте його сторінку (це може бути окремий сайт зі своїм доменом, але частіше перехід здійснюється за посиланням з сайту банку на його ж піддомен) і введіть в форму для авторизації необхідні дані : логін, пароль і по запросу змінний код або надсилайте на смс пароль, якщо це передбачено стандартами безпеки банку.
3
У багатьох банках номера рахунків і залишок на кожному видно відразу після успішної авторизації в системі. Але нерідко може знадобитися перейти на відповідну вкладку інтерфейсу. Зустрічаються і випадки, коли, щоб дізнатися залишок по цікавого рахунком, потрібно клікнути на його номер або посилання поруч з ним.