Як підключити акустичну систему до телевізора. двд з виходом на акустику.

Акустична система, підключена до телевізору , призначена для виконання однієї функції - поліпшення якості звуку на звуковій доріжці фільму, що проглядається. При цьому повинна бути можливість регулювання і настройки звукового якості під індивідуальні бажання.
Інструкція
1
Підключити акустичну систему до телевізору можна кількома способами: Якщо на виході телевізора моно сигнал, то можна підключити до телевізору DVD, А вихід DVD на акустичні колонки. Таке підключення можливо, якщо у ТБ є «аудіо-вихід», а у DVD - «вхід».
2
Якщо у ТВ є роз'єм «вихід на навушники», то аудіо акустику можна підключити до цього роз'єму. В цьому випадку необхідно придбати перехідник «навушники» - «тюльпани».
3
Самим ідеальним варіантом підключення акустичної системи до телевізору є використання ресивера. При такому варіанті підключення, по-перше, якість звуку на багато краще, ніж у вище перерахованих варіантах, а по-друге, немає ніяких труднощів в з'єднанні телевізора і акустичної системи. По-третє, при використанні ресивера немає необхідності замислюватися про розбіжність акустичних параметрах системи.
4
Можливість підключити акустичну систему до телевізору залежить від суміщення аудіо виходу телевізора і входу акустичної системи. В різних моделях акустичних систем можуть бути встановлені різні аудіо входи, тому потрібно знати, який тип кабелю, що підключається необхідний, таких варіантів може бути декілька: - якщо в телевізорі і в акустичній системі використовується система «Євро», то для їх підключення необхідний кабель «2 RCA аудіо »; - якщо в телевізорі і в аудиосистеме встановлена система« SCART », то для підключення використовується кабель« SCART-SCART »; - якщо в телевізорі -« SCART », а в аудиосистеме встановлений вихід аудіо« 2 RCA аудіо », то для підключення акустики використовується кабель типу «SCART-RCA»; - якщо в акустиці вхід «Jack 3,5 мм», а у ТВ вихід типу «2 RCA аудіо», то необхідний кабель для з'єднання ТБ і акустики «Jack 3,5 мм -RCA »для підключення акустичної системи; - якщо в телевізорі вихід« SCART », а у акустичної системи вхід системи« 2 RCA аудіо ». В такому випадку необхідний кабель типу «SCART-3,5 Jk + Ph 3m».