Як заливати фарбу в картридж. Як прочистити картридж hp відео покрокова інструкція.

Заправка струменевого картриджа на увазі зміну застарілих чорнила на нові чорнило. При неправильному використанні чорнила, є ймовірність зіпсувати картридж. У кожного виробника картриджів існує своя технологія заправки: різні моделі картриджів одного виробника повинні заправлятися по-різному. Недотримання елементарних правил їх заправки призводить до повної втрати працездатності друкуючих головок. Щоб уникнути подібних проблем, скористайтеся порадами, описаними в цій статті.
Вам знадобиться
  • Чорнило для заправки картриджів, картридж.
Інструкція
1
Почнемо з заправки картриджів фірми HP. Чорнило для картриджів цієї компанії відрізняються своєю стійкістю, при попаданні їх на одяг або важливий документ змити їх буде досить важко. Відповідно, слід приготуватися заздалегідь до наслідків недбалого поводження з цими чорнилом. Картриджі HP заправляються досить просто: під наклейкою на верхній частині картриджа є отвори. У ці отвори заливають фарбу під кутом 45 градусів, голку шприца занурюють на? довжини. Після заправки картриджа на отвори приклеюється будь-яка наклейка, дешевим варіантом може стати покупка наклейок для цінників.
2
Для заправки картриджів фірми EPSON, крім вищевказаних приналежностей, знадобиться програматор. В картридж вбудований маленький чіп, який відстежує витрати фарби. Якщо фарба закінчилася, а ви заправили його знову, то система перевірки картриджа видасть вам попередження про малу кількість фарби. В цілому, заправка цих картриджів повинна проходити таким же чином, як і картриджів HP. Перед початком процедури заправки фарбою, необхідно скинути показання чіпа, скориставшись программатором. Після завершення операції заправки, скористайтеся программатором ще раз.
3
При заправці картриджів фірми CANON технологія процесу не змінюється. HP, Epson і Canon зручні в цьому плані - заправка цих картриджів не становить великої праці. Єдиним мінусом картриджів Epson є наявність чіпа і маленький об'єм місткості. Покупка нового комплекту для струменевого картриджа виходить в 2 рази дорожче, ніж заправка купленими чорнилом. Перед тим, як вставити будь заправлений картридж в принтер, протріть сопла принтера серветкою. Добре заправлений картридж залишає на серветці рівну і чітку смугу свого кольору.