Як створити GIF анімацію самостійно. Як зробити зображення gif.

Займатися розробкою анімованих GIF-малюнків можна в самих різних графічних редакторах. Але, на думку багатьох фахівців, найкраще для цього підходить програма CorelDraw. Її широкі функціональні можливості дозволяють створити GIF анімацію гідної якості навіть дизайнеру-любителю.

Починаємо роботу Створювати анімацію можна в CorelDraw будь-якої версії. Запускайте цю програму і відкривайте в ній новий файл. Наберіть в ньому будь-яке слово, наприклад - love. Для цього необхідно клікнути по кнопці Text Tool на панелі графіки і встановити курсор миші безпосередньо в поле документа. Після цього натискайте ліву кнопку миші і набирайте love. Потім вам потрібно перетворити написане вами слово в криві. Для цього необхідно вибрати в меню пункт Convert To Curvers. Далі спробуйте поміняти колір напису love. Виділіть його, клацніть по вікну заливки і виберіть потрібний вам колір. Зробивши це, натисніть на кнопку ОК.

Інструкція як створити GIF анімацію

Вибравши колір, зробіть сім копій з даної написи і розташуйте їх горизонтально в одну лінію. При цьому розгорніть кожну копію з другої по восьму з різницею в 45 градусів за допомогою поля Angle of Rotation. Це допоможе вам створити GIF анімацію з ефектом руху. Після цього зберігайте кожен фрагмент в самостійний GIF- файл. Таким чином, ви отримали вісім елементів майбутньої анімації у вигляді GIF-картинок. Тепер вам залишиться з'єднати їх воєдино, в цілісний анімований об'єкт.

Щоб зробити GIF анімацію, використовуйте GIFCon32

Для продовження розробки GIF-анімації запустите програму GIFCon32. Створіть в ній новий документ і додайте в нього модуль Image за допомогою команди Insert-Image. Після цього у вікні вибирайте найперший GIF-файл з восьми і клікніть ОК. Потім встановлюйте перемикач на Use a local palette for this image. Точно таким способом додавайте решта 7 GIF-файлов.Чтоби зробити GIF анімацію, залишилося зовсім трохи. Перед модулем Image1 вставляйте модуль Control, виділивши модуль Loop і виконавши команду Insert-Control. Потім таким же способом вставляйте 7 залишилися модулів Control. Приступивши до редагування властивостей всіх модулів Control, виділіть один з них і виконайте команду Blok-Edit. У новому вікні натисніть на пункт Transparent color і клікніть по кольору, який стане повністю прозорим. Потім встановіть Background в рядку Remove by, а в поле Delay поставте величину 20. Натискайте на ОК і повторіть всю процедуру для всіх залишилися модулів Control.Теперь вам залишилося лише відредагувати властивості всіх модулів Image. Для цього потрібно виділити перший модуль і клікнути по команді Blok-Edit. Встановіть параметр 0 для властивості Image left і 40 для Image top. Потім натисніть кнопку ОК і повторіть всю процедуру для решти 7 модулів Image. От і все, GIF анімація готова!