Як тонувати вікна. Як затонувати скло у ванній.

Ще не так давно тонуванням стекол автомобіля займалися тільки в спеціальних сервісах. Коштувала ця послуга досить пристойні гроші. На даний момент будь-хто може затонировать стекла автомобіля, потрібно лише мати посидючість і акуратність.
Вам знадобиться
  • Отже, ви вирішили не звертатися до фахівців і хочете тонувати стекла автомобіля самостійно. Для цього вам потрібно запастися якісними матеріалами. Основним матеріалом є металізована плівка. Крім плівки також знадобиться невелика кількість добре милящегося миючого засобу, пульверизатор і великий ластик.
Інструкція
1
Процес тонування автомобільних стекол поділяють на кілька стадій. Для початку потрібно зняти стекла автомобіля, окрім заднього і переднього. Тонировку заднього скла роблять прямо на місці. Його потрібно добре очистити. Для очищення є спеціальні засоби. Після очистки скла, за допомогою пульверизатора потрібно добре змочити мильним розчином, який готували заздалегідь. На вологе скло потрібно накласти плівку, а потім її добре розгладити ластиком. Зайву вологу можна видалити за допомогою звичайного фена.
2
Інші стекла потрібно добре виміряти. Після цього до мірками додати в запас п'ять сантиметрів. Тепер багато і приступати до розкрою тонировочной плівки. Скла обов'язково потрібно добре помити. Найкраще це робити у ванній кімнаті. Завдяки підвищеній вологості, плівка буде легко і швидко розкочуватися по поверхності.Стекло вимито. Можна починати обробку лезом. Лезо потрібно просто водити по склу, тим самим буде віддалятися що залишилося забруднення. Беремо саму плівку і клейкою стороною прикладаємо її до скла. Зверніть увагу на те, що саме в цей момент і плівка і скло повинне бути рясно змочена мильним розчином.
3
Після того, як плівка з'єднана зі склом, потрібно займатися видаленням зайвої вологи, яка знаходиться в проміжку між поверхнями. Рухи повинні бути розмірені і акуратні. Ластик потрібно водити від центру скла до краю. Через деякий час, плівка підсохне. В цей момент можна зайнятися підстригання країв. Робити це найкраще гострим канцелярським ножем.
Корисна порада
Якщо ви самостійно тоніруете автомобіль, то пам'ятайте, розкрій плівки повинен бути точним. Також потрібно акуратно розгортати плівку по склу. Зовнішній вигляд тонованого автомобіля відразу зміниться в кращу сторону.