Як забратися в кімнаті.

Прибирання. Так хочеться зробити її швидше, не розтягуючи метушню з ганчірками та швабрами на цілий день - але в той же час якісно. Як забратися в кімнаті , отримавши максимальний результат за мінімальний час?
Інструкція
1
Почніть прибирання з провітрювання. Відкрийте кватирку або вікно, і заодно розсуньте штори ширше, впустивши в кімнату побільше світла. Можна і навіть потрібно включити помірно швидку ритмічну музику - це допоможе вам рухатися активніше і отримувати від процесу збирання задоволення.
2
Перед тим, як приступати до наведення в кімнаті ідеальної чистоти, займіться спочатку порядком: викинете сміття і розкладіть всі речі по своїх місцях. Для того, щоб процес проходив швидше, візьміть поліетиленовий пакетик, в який можна буде відразу ж викидати весь підвернувся під руку сміття - потім ви викинете його «оптом», не бігаючи до сміттєвого відра з кожним фантиком. Можна взяти ще одну коробку, щоб складати в неї речі, які потрібно віднести на кухню, у ванну або в інші кімнати.
3
Виберіть найбрудніше або захаращене місце в кімнаті (наприклад, письмовий стіл або стілець біля ліжка, на якому «залежалася» вся одяг за останні три дні) почніть наведення порядку з нього. По-перше, можна буде відразу оцінити ефект, по-друге, після розчищення «епіцентру безладу» вся інша прибирання здасться вам дитячою забавкою. Розкладайте речі по своїх місцях, сміття негайно відправляйте в пакет, брудний одяг складіть в купку на дивані і віднесіть в прання.
4
Після того, як порядок наведений, можна приступати до чистоти. Почнемо з пилу. Візьміть трохи вологу ганчірку і витріть пил зі всіх горизонтальних поверхонь (полиць, стільниць і так далі). Якщо на полицях стоять вазочки, іграшки або інші предмети - не забудьте протерти і їх теж.
5
Настала черга пилососа. Якщо в кімнаті є м'які меблі або настінні килими - спочатку «пройдіться» пилососом по ним, і тільки після цього переходите до підлоги. Якщо замість пилососа ви використовуєте щітку або віник - перед збиранням необхідно трохи зволожити їх (в іншому випадку при підмітанні ви підніміть пил).
6
Тепер необхідно протерти підлогу - це можна зробити шваброю або ганчіркою. Не забувайте протирати підлогу в важкодоступних місцях (під ліжком, за кріслом і так далі), де дуже любить накопичуватися пил.
7
Протріть фасади меблів і стільниці сухою м'якою ганчіркою. Можна робити це з додаванням антистатического кошти для меблів або засоби для полірування - в такому випадку меблі довше виглядатиме чистою. Побризкайте на скла і дзеркала склоочисник і витріть їх насухо сухою чистою ганчіркою або паперовим рушником. Тепер ваша кімната буквально сяє чистотою і свіжістю!