Як закодувати комп'ютер.

Якщо у вас є діти, то, напевно, стикалися з такою ситуацією, коли на робочому столі відкрито багато вікон, в текстових документах багато незв'язаних слів або робочий стіл буде забитий безліччю всяких файлів. Чого тільки не зробить дитина, намагаючись грати на клавіатурі, як на фортепіано. У багатьох батьків, які працюють за комп'ютером , часто виникає питання про блокування клавіатури або всього комп'ютера від дитини. Також існують інші ситуації, при яких потрібна блокування клавіатури, наприклад, для очищення клавіатури. Вирішення цієї проблеми полягає в установці програми, здатної виконати блокування клавіатури і не тільки.
Вам знадобиться
  • Програмне BLOCK.
Інструкція
1
За допомогою цієї програми можна заблокувати будь-яке зовнішнє пристрій, будь то миша, клавіатура, CD/DVD-привід і навіть кнопку включення комп'ютера. На сайті можна скачати не тільки цю програму, а й інші, які теж створені для підвищення функціональності операційної системи. Перейшовши до блоку цієї програми, ви побачите 2 посилання на скачування, віддайте свою перевагу посиланню «Завантажити без інсталятора», тобто не треба буде встановлювати програму.
2
Після розпакування архіву ви виявите 2 програми: - Block (сама програма); - Opt (настройка програми Block) .Запустіте програму Opt, у вікні, перед вами з'являться всі налаштування програми, їх не так багато. Серед усіх опцій, є декілька досить цікавих, таких, як звуки при натисненні на клавіші миші або клавіатурі. Можна заблокувати клавіатуру, але дитина може вивчати нотну грамоту. З іншого боку - це буде сигналом того, що дитина знаходиться за комп'ютером .
3
Для виконання блокувань будь-якого пристрою можна налаштувати гарячі клавіші: натисніть кнопку «Вибрати кнопки включення блокування». Можна виставити гарячі клавіші для запуску конкретного завдання або вибрати задачу після натискання клавіш. Залишається тільки задати пароль, при введенні якого всі блокування будуть оживати. Пароль можна поставити просте, якщо планується зробити захист від дитини. При введенні пароля у вікні налаштувань, буде відображатися цифрове значення замість звичних зірочок.
Досить часто люди займаються кодуванням відео файлів. Формат файлу повністю залежить від формування кодеком. Якщо формування відео файлу вироблялося кодеком, який ваш комп'ютер добре розуміє, то він буде успішно запущений. Якщо ж не запускається, то потрібно займатися кодуванням.
Інструкція
1
Дану проблему потрібно розглянути більш глобально. Адже крім перегляду відео файлу на комп'ютері, деякі люди хочуть запустити його на інших пристроях. На відміну від комп'ютера, буває так, що вони читають тільки ті формати, які в них запрограмовані. Приміром, DVD-програвачі, мобільні телефони mp3 і МР4-плеєри та багато інших пристроїв відтворюють не більше 10 найпоширеніших форматів. Комп'ютер же може відтворювати файли більше 1000 різних форматів. Саме з цієї причини відбувається виникнення проблем з запуском фільмів, а також музики на пристроях.
2
Обов'язково потрібно звернути увагу на таку важливу функцію форматів, як розмір аудіо \ відео файлу. Якщо правильно здійснити кодування, то в результаті може вийти файл, менший за розміром, але з такою ж якістю звуку і зображення.
3
Для зміни формату файлу обов'язково потрібен буде кодировщик. В даний час їх досить багато. Можна скористатися самими простенькими або професійними. Все залежить від ваших умінь і здібностей роботи на комп'ютері. Найкраще скористатися простим кодувальником, який називається ImTOO 3GP Video Converter. Він досить простий і зручний у використанні. З його допомогою можна виконувати перекодування відео для мобільного телефон, мр-4 плеєра і DVD-програвача. Встановіть цю програму і запустіть. Для додавання файлу потрібно натиснути на кнопку "Add". Після цього в провіднику знайдіть необхідний файл і "Відкрити":
4
Ви побачите цей файл в головному вікні програми. Програма автоматично визначить його ім'я, час тривалості, вихідний формат, а також формат, в який проводитиметься перекодування. Для зміни формату потрібно виділити файл у вікні програми і в поле "Profile" вибрати необхідний формат. Потім натисніть кнопку "Encode". Має розпочатися кодування відео файлу. Після кодування файл буде знаходитися в папці C: \ Temp.