Як зшити спідницю ярусами.

Зшити спідницю ярусами зможе навіть той, хто вперше вирішив почати шити на швейній машинці. Це прекрасний привід не тільки потренуватися, але і обзавестися яскравою літньою спідницею вільного покрою, яку можна носити на пляж а ввечері ходити в ній гуляти або в кафе. Якщо вам до душі образ циганки, то підберіть для неї матеріали яскравих, контрастних кольорів. Для тих, хто вже володіє навичками шиття, пошив можна ускладнити, вшиваючи в шви кожного ярусу мереживну тасьму.
Вам знадобиться
  • Бавовняний легкий матеріал - ситець, сатин, бязь - 2 м шириною 90 см,
  • Широка білизняна гумка - 70 см,
  • Мереживна тасьма 2 м
Інструкція
1
Виміряйте окружність стегон. Тканина розкладіть на раскройном столі або на підлозі. Розріжте її на три рівні смуги шириною 30 см по частковій лінії. Візьміть першу смугу, відріжте шматок, рівний окружності стегон плюс 10 см. Зшийте бічний шов, подверніте край на ширину білизняний гумки плюс 1 см, отстрочите його по колу. Це буде пояс вашої спідниці.
2
Візьміть другу смугу тканини, відріжте від неї шматок завдовжки 1,5 метра. Складіть уздовж короткої сторони навпіл і зшийте бічний шов. Встановіть крок швейної машини на найбільшого значення і отстрочите зшиту смугу по краю. Потягнувши акуратно нижню нитку, прісборьте другий ярус по ширині нижнього краю верхнього ярусу і, встановивши нормальне значення кроку швейної машинки, складіть яруси лицьовими сторонами і пришити один до одного.
3
Третю смугу тканини також зшийте короткими сторонами, отстрочите крупним стібком на машинці і прісборьте за розміром краю другого ярусу і пришити їх один до одного. Поділ спідниці подверніте і відстрочити в край, одночасно пришиваючи до нього мереживну тасьму.
4
Вставте в пояс гумку, злегка підпорів зсередини бічний шов. Для того, щоб вставити гумку, скористайтеся англійською булавкою. Краю гумки зшийте між собою вручну внахлест. Ваша спідниця ярусами готова.